Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини четверга, 1 листопада

Поговоримо про Disney та українські пазли?
""

Надходження до бюджету зросли на 15%

Державна фіскальна служба (це там, де вирощують вправних лицарів градчастих одіялок) звітувала про те, що надходження до бюджету зросли, коли порівнювати із аналогічним періодом минулого року. Протягом січня-жовтня надійшло 588,1 млрд грн платежів, що на 15% або на 76,8 млрд грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Ще таке бюджет, пояснювати треба? Ці ті самі зарплати для вчителів-лікарів-музейних бабульок-вахтьорів, про яких всі люблять кричати, коли хочеться розповісти про злидні та поневіряння. Там у дописі ДФС ціле простирадло цифр – зайдіть, поцікавтеся. Вам сподобається, точно вам кажу.

За 10 місяців 2018 року надходження до загального фонду державного бюджету зросли на 76,8 млрд грн Протягом...

Publiée par Державна фіскальна служба України sur Jeudi 1 novembre 2018

Магазини Disney розпочали продаж українських 3D-пазлів Ugears

Для розуміння – по всьому світу існує 700 магазинів Disney. І ось тепер поруч із Мікі Маусом та Гуфі продаються кльові креативні українські пазли Ugears. Кожен набір коштує 50 доларів і складається із деталей, які збираються у справжню дерев’яну модель якоїсь техніки. Пазли ті взагалі-то навіть не для дітей, бо із ними зазвичай проходить той метаморфоз, який описаний у відомому анекдоті. «Так, я дорослий самодостатній чоловік і на всі 100% впевнений, що мені потрібен той радіокерований гвинтокрил!». Пазли Ugears батьки купують дітям, а граються самі. До речі, Ugears – перша компанія за останні 22 роки, якій Disney дозволив залишити свій бренд на упаковці. А це про щось да каже. Уявляєте собі? 700 магазинів, всесвітньо відомий бренд – і поруч українські 3D-пазли. Якщо це не перемога, то якого ще визнання вам треба?

У Рівному для заміщення газу буде встановлено 30 котелень на біомасі

Злазимо із газової голки, на яку нас насильно присаджувала свого часу одна шанувальниця краденого усього. У Рівному презентували нову концепцію розвитку та енергетичної незалежності. Під час прес-конференції міського голови Володимира Хомка та нового інвестора оприлюднили нову стратегію розвитку теплопостачальних підприємств в місті. Якщо коротко – то відходимо від газу, будуємось на відновлювальних джерелах. Стратегія передбачає два ключових напрямки: модернізацію та поступове часткове заміщення газу. «Додатково будуть встановлені 30 котлів на біомасі, відповідно частина котелень стануть комбінованими - 60-70% тепла буде здійснюватися за допомогою газу, а 30-40% - за допомогою пелет, брикетів та інших видів біомаси. Але найважливіше - ми побудуємо теплоелектростанцію на біомасі, таким чином, в майбутньому ми зменшимо залежність від цін на газ і стабілізувати тарифи», - зазначили під час презентації. Ось так потроху й скинеться той газовий зашморг із країни.

«Нафтогаз» передав Збройним силам України 23 автомобілі

Бо в нас війна йде, якщо хтось раптом забувся. Але так просто все не робиться – для простої передачі потрібні були цілі бюрократичні п’єси: подання, погодження, висновки. Але все закінчилося добре: Кабмін погодив безкоштовну передачу 23 автомобілів від «Нафтогазу, в яких вони були, але не використовувалися, до лав Збройних сил України. Більшість тих машин – то Skoda 2008 року виробництва. Якщо ви читали бодай одну книжку із колекції #полички_з_ДСП, то зрозумієте, наскільки важливі ось такі, здавалося б, «дрібнички», як авто на ходу на фронті. 

 

''отсканируй
и помоги редакции