Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини п'ятниці, 2 листопада

Поближче до простихлюдейТМ, але й не забуваємо про економіку!
""

Повітряні сили України провели навчання біля берегів Криму

Для тих, кто волає, що про Крим забули: у Херсонській області на державному полігоні «Ягорлик» провели бойові стрільби зенітних ракетних підрозділів. Бо потроху, але впевнено і без зупинок Армія стає все міцніше, стрільби все частіше, а день, коли триколорне шмаття зірвуть із будівль Криму – все ближче. Ракети красиві, вояки вправні. Йдемо за посиланням – милуємося фоточками.

Сьогодні, 1-го листопада, у Херсонській області на державному полігоні «Ягорлик» відбулись бойові стрільби зенітних...

Publiée par Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces sur Jeudi 1 novembre 2018

ЄБРР оновив прогноз щодо росту ВВП України у 2018 році

А поки ми відбудовуємо Армію, вся економіка країни також зростає. Ось, наприклад, банк позитивно дивиться на наші перспективи і каже «нема чого прибіднятися – все буде навіть краще, ніж нам здавалося спочатку». Відсоток зростання змінили із прогнозованих 3% до 3,5%. Це тільки здається, що дрібничка. Насправді це стабільний тренд на майбутнє панування країни у своєму регіоні Європи. Такі приблизно цифри називає не тільки ЄБРР, а МВФ та рейтингове агентство Fitch Ratings.

Авіакомпанія airBaltic запустить регулярні рейси до Львова

Ібо сказано – зубожіння страшне, нема літаків, аби увесь попит забезпечити. Латвійська авіакомпанія airBaltic поміркувала, подивилася на те, що коїться у українських аеропортах і вирішила собі, що запустить прямі регулярні рейси до Львова з Риги вже 1 квітня 2019 року. Рейси виконуватимуться чотири рази на тиждень по понеділках, середах, п'ятницях і суботах на заявлених регіональних турбогвинтових літаках Bombardier Q400 (маленький літак – лише на 40 пассажирів). Час у дорозі становитиме близько двох годин.

Але що від того простимлюдямТМ? – часто питають мене співчуваючі зрадофілам? Ну добре, давайте про більш приземлені речі, бо про всі ті економіки на 3,5% мало хто розуміє. У поїздах простілюдиТМ іздять? Новина для них:

Майже 60 пар поїздів прибирають парогенераторами та миючими пилосмоками

Нова система прибирання була презентована ще у травні. Тоді розповіли, що нові методи прибирання включають використання німецьких парогенераторів та миючих пилососів, а також спеціального засобу для миття. Станом на 1 листопада за новою системою прибирають 59 пар поїздів. Курсують вони в усіх напрямках. Повний список:

А ще простіше можна? А можна!

Львів отримав 58 нових автобусів

Ну хоча б автобусами ті найпростішілюдиТМ користуються? Ну ось - «АТП-1» вже отримало 58 нових, низькопідлогових автобусів МАЗ, і тепер зазиває на роботу водіїв. Агов, робота! Чуєте? Вже чекає на вас із новими автобусами тільки із конвеєру. «Загалом “АТП-1″ вже отримало 58 нових машин. З них 43 вже задіяні в роботі і курсують на маршрутах, а решту оформляємо. Нові автобуси курсують на маршрутах № 2а, 3а, 5а, 16, 46, 47а. Відповідно АТП-1 активно шукає запрошує на роботу водіїв автобусів. Підприємство забезпечує хороші умови праці і весь соціальний пакет», — розповів директор Орест Хамула.

А до шкіл та садочків діти простихлюдейТМ ходять? Ну то читайте:

Садочок на 220 дітей збудований на пустирі. Перший (!) за 28 років. Нічого не міняється, кажете? Ага, розкажіть це батькам тих 220 дітей, які підуть до цього садочка.

Волинь. Смт. Ратно. Просто садочок на 220 діток. Побудований з нуля на пустирі. Перший за 28 років. Ще один садочок в...

Publiée par Denis Pyatigorets sur Vendredi 2 novembre 2018

Або батькам дітей, які навчаються у цій школі на Львівщині – басейн, прогулянки на роверах, відсутність дзвінків. Школа вільних та небайдужих» - так її назвали засновники. Нічого не міняється, ага ж.

Ну а для шанувальників совєцького «а от колись квартири ДАВАЛИ» - новина наостанок. Вбиває насмерть, попереджую.

12 нацгвардійців у місті Олександрія отримали ключі від квартир. От так от зняли з потягів, відмитих новою системою і просто у Нацгвардію доправили за квартирою. І так дванадцять разів.

Шануймося!

''отсканируй
и помоги редакции