Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 4 лютого

Починаємо понеділок із гарних новин та трішки підпалюємо чиїсь дупки
""

До бюджету України надійшло вже більше 4 млрд грн, сплачених за «євробляхі». Станом на 1 лютого розмитненню піддалися більше 65 тисяч транспортних засобів. До речі, усі митні платежі, які надходять від оформлення автомобілів на іноземній реєстрації, у 2019 році спрямовуються до Пенсійного фонду України. Так-так, тим самим бабушкам-піввареникам.

«Укрзалізниця» нарешті отримала всі 30 локомотивів General Electric, щодо яких було укладено контракт. Залізничники наче раді – кажуть, що на деяких ділянках типи тепловозами на 30% економиться пальне.

Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia отримала всі 30 законтрактованих локомотивів GE. Останні 5 зустрічали у Чорноморську у...

Publiée par Євген Кравцов sur Lundi 4 février 2019

А тепер до новин культури. У храмі Святої Софії в Стамбулі, який є одним із найвідвідуваніших місць Туреччини, з’явиться аудіогід українською мовою. Алілуйя! Мені, як людині, яка «Комарова не може, вона у поїздці – коли? – завжди!» такі новини особливо приємно читати та вам показувати.

Черговий нано-рубікончик перейдений: до Православної церкви України перейшло вже 204 парафіяльних храми Української православної церкви Московського патріархату, що перетнуло відмітку у 2% від усіх осередків зла у країні. Середньодобова швидкість переходів поступово зростає і це додатково радує.

І щодо головної надихаючої новини дня: з брифінгу Генерального прокурора стало відомо, що:

  • Розслідування вбивств на Майдані завершено, чекаємо висновків
  • Щодо ексміністрів оборони, які призвели українську армію своїми сейлами до ганебного стану, можуть відкрити впровадження.

Ну то у добру путь, як то кажуть, пане Луценко, у добру путь!

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...