Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини п'ятниці, 5 жовтня

Стисло про спорт, світло, мову та знов стопіцот раз нікому не потрібний безвіз, з яким аерорти тільки рекорди ставлять, а так більше нічого не роблять
""

Nextbike пам’ятаєте? Відтепер і у Вінниці!

Вчора у Вінниці офіційно оголосили про запуск муніципального велопрокату. У різних частинах міста вже розмістили 15 пунктів, де можна орендувати байк. Решта правил не змінилась - оплата здійснюється за допомогою спеціального додатку на смартфоні та терміналів самообслуговування. В користуванні постійно перебуватиме 120 велосипедів. Повернути байк можна на кожній із станцій, не залежно від того, де він був орендований. Вартість однієї години використання транспорту складе 20 гривень, місячний абонемент 250, а річний 800.

Обухів став одним із перших міст, яке на 100% впровадило систему управління вуличним освітленням

Основною функцією системи керування вуличним освітленням є управління технологічними об’єктами міського освітлення: автоматичне та оперативне. Автоматичне управління здійснюється за графіком, розробленим індивідуально для міста Обухів з урахуванням місцевих особливостей та інших факторів. Функції оперативного управління дозволяють диспетчеру при необхідності здійснювати ручне управління виконавчими пристроями пункту включення. Додатковими функціями системи керування освітленнями є збирання та обробка інформації про поточний стан.

Аеропорт Харків у вересні збільшив пасажиропотік на 12%

Міжнародний аеропорт Харків у вересні обслужив 88,9 тисяч пасажирів, що на 12% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. При цьому кількість міжнародних рейсів у вересні збільшилася на 9%, а внутрішніх - на 26%. Найпопулярнішими маршрутами вересня стали: Стамбул, Київ, Варшава, Тель-Авів, Батумі, Дортмунд, Катовіце, Мінськ, Тбілісі, Мілан. Так-так, безвіз нікому не потрібний, ми всі про це пам’ятаємо, звісно.

На Запоріжжі відкриють класи із болгарською мовою

Про це розповів Президент Порошенко під час робочої подорожі до півдня країни. «У Запоріжжі дамо доручення, щоб відкрити або заснувати в окремих класах вивчення болгарської мови - чим більше ти знаєш мов, тим більше ти готовий до європейського життя», - сказав Порошенко, виступаючи в школі Болград Одеської області.

 

''отсканируй
и помоги редакции