Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини четверга, 6 вересня

Четвер не рибний, а міжнародний день: від Польщі до Канади та Таїланду і скрізь із українським продуктом та парадигмою
""

Україна готує серійне виробництво вибухових речовин

Директор дивізіону високоточної зброї і боєприпасів ДК «Укроборонпром» Андрій Артюшенко впевнений, що впритул наблизилися до серійного виробництва боєприпасів. Так він прокоментував результати переговорів під час міжнародного форуму MSPO-2018 в м. Кельце (Польща) з представниками компанії MESKO S.A., що входить до Польського оборонного холдингу. «Наша мета – вивести співробітництво України та Польщі на стратегічний рівень. Наші технології вже дозволили Польщі створити власні високоточні боєприпаси калібру 155 і 122 мм. Тепер ми розраховуємо на підтримку партнерів», - додав Артюшенко.

Швидкісні поїзди УЗ знов встановили рекорд пасажиропотоку

Швидкісні поїзди «Укрзалізниці» в серпні перевезли 548 тис. пасажирів, що стало новим рекордним показником пасажиропотоку за один місяць. Попередній місячний рекорд був встановлений в липні - 540 тис. чоловік. Всього в серпні виконано 854 рейси, які були заповнені на 100%. «Кількість перевезених пасажирів у серпні 2018 року збільшилась на 26 тис. осіб у порівнянні з серпнем 2017 року, а всього за 8 місяців 2018 року поїзда «Інтерсіті» та «Інтерсіті+» перевезли майже 3,9 млн пасажирів», - повідомив в. о. голови правління УЗ Євген Кравцов.

Верховна Рада ратифікувала дві економічні Угоди, які полегшують роботу інвесторів

Парламент ухвалив законопроекти, запропоновані Мінекономрозвитку, і направлені на розвиток торговельних та економічних відносин з Туреччиною та Королівством Таїланд. Угодою передбачається надання українським і іноземним інвесторам сприяння щодо розпорядження інвестиціями, закріплення гарантій від незаконної експропріації та націоналізації інвестицій; вільний переказ платежів; міжнародно визнані процедури врегулювання суперечок.

Норвезька компанія інвестує 450 млн доларів у будівництво вітроелектростанції на Херсонщині

В адміністрації президента України в четвер відбулося підписання договору про реалізацію міжнародного інвестиційного проекту по будівництву комплексу вітрових електростанцій в Херсонській області за провідної ролі норвезької компанії NBT. Загальний обсяг інвестицій, передбачений цим договором, становить майже 450млн доларів.

Підписання Договору щодо реалізацію міжнародного інвестиційного проекту з будівництва комплексу вітрових електростанцій у Херсонській області за провідної ролі норвезької компанії NBT

Publiée par Петро Порошенко sur Jeudi 6 septembre 2018

«Атласджет Україна» з листопада починає виконання рейсів Стамбул-Одеса-Стамбул

Aвіакомпанія «Атласджет Україна» (торгова марка Atlasglobal) почне виконувати прямі рейси за напрямком Стамбул-Одеса-Стамбул. На першому етапі польоти будуть виконуватися чотири рази на тиждень: у понеділок, четвер, п’ятницю та неділю. Всі рейси будуть виконуватися на повітряних суднах Airbus-320, в компонуванні: 8 місць бізнес-класу і 156 місць економного класу.

Авиакомпания «Атласджет Украина» с ноября начинает выполнять рейсы Стамбул-Одесса-Стамбул С 1 ноября 2018 года...

Publiée par Odesa Airport / Міжнародний аеропорт "Одеса" sur Lundi 16 juillet 2018

«Лозовські машини» і ХАРП вперше представили свою продукцію у Канаді

11-13 вересня 2018 року один з вітчизняних лідерів у виробництві сільгосптехніки «Лозовські машини» і провідний виробник компонентів Харківський підшипниковий завод (ХАРП) представлять українську продукцію на найбільшій міжнародній галузевій виставці північноамериканського континенту «Canada’s Outdoor Farm Show». «Лозовські машини» в польовій і стаціонарній експозиції продемонструють зразки енергоефективних інноваційних дискових борін «ДУКАТ». ХАРП представить окремий стенд, що включає весь асортимент продукції для ефективного фермерства — підшипники HARP AGRO c супернадійними системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, корпусні підшипники серій UC (YAR), ES (YET), EX ( YEL) і лінійки вузлів на базі даних підшипників.

 

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...