Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини п'ятниці, 7 вересня

Повністю «зелені» міста до 2050 року, а нові робочі місця вже до кінця року – новини втішують щодня
""

«Укроборонпром» презентує у Польщі модернізований БРМ «Мангуст»

У вересні 2018-го заплановано презентацію бойової розвідувальної машини БРМ «Мангуст» на одному з військових полігонів Республіки Польща. За підсумками показу планується укласти контракт між учасниками переговорів про спільну модернізацію БРМ «Мангуст» в інтересах Збройних сил Республіки Польща. БРМ «Мангуст» було презентовано в м. Кельце на стенді ДК «Укроборонпром». Це двовісна броньована плаваюча розвідувальна машина, з усіма ведучими колесами і незалежною підвіскою 4×4. Вона призначена для ведення розвідки боєм і вогневої підтримки бойових підрозділів. Торсійна підвіска забезпечує підвищену прохідність. Машина може долати водні перешкоди і здатна розвивати на шосе швидкість до 100 км/год.

«Укргазвидобування» відкрило на Харківщині нове газове родовище

На етапі геологічного вивчення, за оцінкою УкрНДігазу, запаси відкритого родовища становлять щонайменше 375 млн куб. м, а перспективні ресурси родовища загалом можуть становити близько 1 млрд куб м блакитного палива. Відкриття родовища відбулося в серпні 2018 року після завершення буріння та випробування пошукової свердловини, яка була закладена за результатами виконаних сейсморозвідувальних робіт та в межах спеціального дозволу на користування надрами, отриманого у 2014 році.

Концерн Bayer інвестував 200 млн доларів у насіннєвий завод в Україні

Німецький концерн Bayer відкрив на Житомирщині завод із виробництва насіння сільськогосподарських культур. Нове виробництво має 85 постійних та 220 сезонних робочих місць. Для будівництва та запуску цього підприємства німці інвестували 200 млн доларів. Окрім власне самого заводу та промислової інфраструктури, також вони вклали кошти у спорудження нової дороги та запуск сільської амбулаторії. Додатково інвестори підтримують школу та бібліотеку в населеному пункті поруч із заводом.

Сьогодні на Житомирщині відкрився новий сучасний завод із виробництва насіння сільськогосподарських культур компанії...

Publiée par Петро Порошенко sur Mardi 4 septembre 2018

69 фільмів патріотичного спрямування отрмають державну фінансову підтримку

Уряд затвердив перелік фільмів патріотичного спрямування, для виробництва та розповсюдження яких надається державна фінансова підтримка. Кінопроекти, які увійшли до Переліку, відібрані спеціально створеною на конкурсних засадах Експертною радою за результатами відкритого та прозорого конкурсу, відбіркові етапи конкурсу транслювалися в режимі реального часу. За результатами відбору на сайті Мінкультури було оприлюднено рейтинг кінопроектів.

Три міста України переведуть свою енергосистему на відновлювані джерела енергії

Мери Житомира, Кам’янця-Подільського та Чорткова підписали меморандум з міжнародною кліматичною організацією 350.org, відповідно до якої взяли на себе зобов’язання поступово переводити енергосистему своїх міст на відновлювані джерела енергії. «Відбувається понад 700 подій в цілому світі, які присвячені проблемі клімату, із закликом скорочувати видобування брудного викопного палива, заміщати його чистою енергією, яка буде доступною для всіх, і будувати власну енергетичну незалежність. Акції тривають наразі в Києві і послідовні акції відбудуться у 17 українських містах. Загалом в регіоні їх відбудеться понад 27 і ми також очікуємо від інших мерів перехід на відновлювані джерела енергії», – зазначила координатор в регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії від міжнародної кліматичної організації 350.org Світлана Романко.

В серпні в Україні зросли продажі нових автобусів та комерційних авто

Минулого місяця своїх перших покупців знайшли 1116 комерційних автомобілів і 155 автобусів. В результаті серпневий ринок нових комерційних авто відносно минулого року зріс на 4%, і автобусів – на 11 відсотків. Найчастіше покупці комерційних автомобілів зупиняли свій вибір на техніці французької марки Renault. За місяць свою першу реєстрацію пройшли 250 машин цієї марки. Відносно серпня минулого року попит на комерційні Renault виріс майже на 12 відсотків. Друге місце на ринку нових комерційних автомобілів посів Fiat – 114 авто (+6%). Відставши від власного результату серпня 2017 року на 32%, замикає трійку лідерів Ford з показником 95 машин. Найцікавіше – у категорії автобусів перше й друге місця – за вітчизняними марками. На першому місці автобуси українського виробництва марки Атаман. У серпні 56 Атаманів поповнили національний автопарк, і це на 22% більше ніж роком раніше. Еталон – ще один вітчизняний бренд, який увійшов до трійки лідерів. За місяць було зареєстровано 38 нових Еталонів, що майже втричі більше ніж у серпні минулого року. Замикає трійку лідерів Ford.

У Вінниці оційно відкрили завод холодильного обладнання холингу UBC Group

Завод ПрАТ «Українська пивна компанія» (UBC Group) працюватиме на території індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування», загальна площа якого – 19,3 га. Це перша черга нового підприємства. На роботу до підприємства уже залучено більш ніж 300  робітників. До кінця 2018 року планується створити 750 робочих місць. Запланований обсяг реалізації продукції (І черги) – 400 млн грн/рік, після реалізації ІІ черги (орієнтовний термін 2019-2020 рр.)  – 700 млн грн/рік та додатково 1000 робочих місць.

Донедавна на цьому місці у Вінниці був просто пустир в 60 гектарів. А сьогодні відкрили тут новий завод з виробництва...

Publiée par Volodymyr Groysman sur Vendredi 7 septembre 2018

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...