Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини середи, 7 листопада

Середа - день ЗОЖу та освіти: читайте по буднях - відчувайте щодня
""

За дев’ять місяців виробництво вівсяної крупи зросло на 177%

«Вівсянка, сер!» - пам’ятаєте цей афористичний вислів із анекдотів про лондонських перів? Так ось маємо – скоро такі анекдоти стануть розповідати про українців. Тим більше, що на двох рабів собі заробили вже майже 5% населення. Украгроконсалт констатує, що, поки виробництво решти сортів круп падає, саме вівсянка, сер! зростає. Чи то справді ми собі вирішили перейняти звички мешканців Туманного Альбіону, чи то пропагування здорового способу життя так дається взнаки – наука ще відповіді на це питання не має.

Куди дівати підлітків? Сидять ото як сичі у гаджетах – нема кому пух від тополь підпалити. Чули такі думки? Ось маєте - на Тернопільщині відкрився сучасний навчально-практичний центр

Новий навчально-практичний центр діятиме на базі страшного місця - Бучацького ПТУ. Але не поспішайте кривити свої гарні пички, бо економістів в нас кожен другий, а як відремонтувати щось – так і катастрофа, сантехників із руками вже передають тільки знайомим, як колись звістки про дефіцитні товари. У цьому ПТУ студенти здобуватимуть фах «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Просто задумайтесь – хто ви і де ви, коли нема електрики? Явили масштаб трагедії, коли не залишиться майстрів, які б лагодили всі ті дроти та підстанції? Не змогли? Ну то роман-катастрофа «Протистояння» від Стивена, батька нашого хорору, Кінга у помосчь. До речі, це вже 4-ий подібний навчально-практичний центр в закладах профтехосвіти області, на відкриття яких спрямували майже 20 млн грн. Раніше вже було відкрито центри для підготовки швей та кравців (м. Кременець), сантехніків (смт Заводське Чортківського р-ну), мулярів, штукатурів, малярів (м. Тернопіль), електриків та електромонтажників (м. Бучач).

Ха! Каже вам Черкащина. Бо там відкритий вже другий навчально-практичний центр

Заклад відкрився у рамках пілотного проекту з впровадження інноваційних виробничих технологій на бази закладів професійної освіти. В центрі надаватимуть сучасну професійну освіту дорожньо-будівельного напряму. Заклад став вже другим закладом із запланованих шістьох. Перший подібний заклад було відкрито наприкінці жовтня на базі Канівського Вищого Професійного Училища.

Якісні зміни у професійній освіті. Наш пілотний проект набирає обертів. На Черкащині запрацював ще один...

Publiée par Юрій Ткаченко sur Lundi 5 novembre 2018

І продовжимо про ЗОЖ та спорт - на Херсонщині відкрили легкоатлетичну арену

Арена відкрита у Центрі олімпійських видів спорту «Прибережний» у Лазурному. І аби показати, що то не для галочки, там зраду провели відкритий Чемпіонат АР Крим та Севастополя. «Ми повинні діяти за алгоритмом: сказав – зробив. Не завжди так буває. Але сьогодні ми бачимо приклад реального приватно-державного партнерства. У квітні підписали Меморандум про співпрацю, а в листопаді проводимо в Лазурному відкритий чемпіонат Криму і Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків. Але я мрію про те, що відкритий чемпіонат з легкої атлетики, який ми відкриваємо сьогодні, пройде саме в українському Криму. я впевнений, що це станеться», – підкреслив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, даючи старт змагань.

 

''отсканируй
и помоги редакции