Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини вівторка, 9 жовтня

Не дивлячись на надзвичайні події у Ічні, позитив у дні, що минає, знайти вдалося!

Україна піднялася у рейтингу паспортів ще трішки

Український паспорт опинився на 41-му місці у світі за рівнем «мобільності», про що свідчать дані оновленого рейтингу-індексі паспортів Henley & Partners. Наразі дані Індексу показали, що найбільш «мобільним» є паспорт Японії, громадяни якої можуть відвідувати без візи 190 країн світу. Раніше тут була майже беззмінним лідером Німеччина (188 країн), зараз вона третя.

«Фокстрот» розширить мережу на 5 магазинів

Нові магазини відкриються в Києві (торгова площа - 1340 кв.м), Хмельницькому (800 кв.м), Дніпрі (760 кв.м), Новій Каховці (850 кв.м.), та місті Вараш Рівненської області (397 кв .м). Крім того, в жовтні компанія відкриє оновлений магазин в Кривому Розі (торгова площа - 654 кв.м). Піввареника там зубожілі громадяни занюхать, звісно, не зможуть, але купити новий холодильник – запросто.

Заробітна плата в сільському господарстві зросла на 24,6%

За перші 8 місяців цього року середньомісячна заробітна плата у сільському господарстві зросла на 24,6% більше ніж за аналогічний період минулого року. Тепер стало ясно, на що сподіваються власники Фокстроту – ось туточкі вони й відіб’ють свої кошти на 5 нових магазинів.

ЄБРР затвердив нову стратегію для України на 5 років

Востаннє банк стверджував стратегію для України лише у 2011 році, а з 2014 року для нас діяли тільки пакети кризового реагування з урахуванням волатільності політичного та макроекономічного середовища. ЄБРР буде приділяти особливу увагу проектам, в яких інвестиції будуть поєднуватися з просуванням реформ в таких сферах, як приватизація, енергетична безпека та ефективність, фінансовий сектор, торгівля і інфраструктура.

ПАРЄ відмовилась змінювати санкційні правила для РФ

Це проміжна, але перемога. Дебати в Асамблеї показали, що у залі немає голосів для зміни санкційних правил, як того вимагала Росія – для цього потрібно було б мати підтримку двох третин депутатів. Депутат від БПП Володимир Ар’єв накатив ціле простирадло подяки, починаючи від Президента Петра Порошенка і до громадських активістів, які допомогали тримати ПАРЄ під тиском.

Це проміжна, але перемога! Вимоги Росії не виконані. Резолюцію перенесено через тиск російського фактора. На...

Publiée par Volodymyr Ariev sur Mardi 9 octobre 2018

 

''отсканируй
и помоги редакции