Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини четверга, 10 січня

Скучили? Ну давайте вже зізнавайтеся, що чекали на позитив останні кілька днів. І принагідно нагадуємо, що репост покращує карму та несе благодать
""

Збільшення фонду грошового забезпечення військовослужбовців на 41% дозволить збільшити зарплати військовим не менш ніж на 30% у порівнянні із 2018 роком. Підвищення розмірів зарплат військовослужбовців буде здійснено за рахунок збільшення його додаткових видів, зокрема, надбавки за особливості проходження служби та премії.

Український моряк, якого напередодні звільнили з іранської в'язниці, Андрій Новічков повертається з Ірану до України.

Міжнародний пасажиропотік аеропорту «Харків» у грудні 2018 року становив на 37% більше аналогічного періоду минулого року. Загальна кількість пасажирів, включаючи перельоти на внутрішніх рейсах, збільшилася в грудні 2018 на 30% в порівнянні з тим же місяцем роком раніше. Найпопулярнішими напрямками у передноворічний місяць стали Шарм-Ель-Шейх, Київ, Стамбул, Варшава та Відень. До речі, австрійська столиця увійшла в топ-5 відразу ж після відкриття рейсів 25 листопада.

За 2018 рік обсяг торгівлі України з країнами Євросоюзу склав 44,4 млрд дол, що на 12% більше, ніж роком раніше.

Зростання споживчих цін в Україні в 2018 році вперше з 2013 року сповільнилося до однозначного показника і становило 9,8%.

Сполученими Штатами переглянуто ризики ведення комерційної діяльності в Україні з урахуванням забезпечення макроекономічної стабільності в нашій державі. Це дало можливість Ексімбанку США зняти обмеження на проведення операцій з державним і приватним сектором України щодо програм експортного кредитування, гарантування кредитів та експортного страхування. Це стало можливим завдяки системній роботі Президента України Петра Порошенко та Уряду України з впровадження реформ та модернізації країни.

Експортно-імпортний банк Сполучених Штатів Америки після п’ятирічної перерви відновлює своє співробітництво з...

Publiée par Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США sur Mardi 8 janvier 2019

І ще трішки підсумків минулого року: найбільші валютні резерви за 5 років, найнижча інфляція за 5 років, найбільший прибуток системи за десятиліття.

Найбільші валютні резерви за 5 років Найнижча інфляція за 5 років Найбільший прибуток системи за десятиліття Це до питання про результати реформ у банківському та фінансовому секторі.

Publiée par Катерина Рожкова sur Mardi 8 janvier 2019

Україна вийшла з ще однієї угоди у рамках СНД - Кабінет міністрів ухвалив рішення про вихід України з Угоди про розвиток виставково-ярмаркової діяльності. Бо так, нам дійсно важко всерйоз змагатися із досягненнями типу робота Альоши та млинців із лопати – від реготу не виходить навіть заявку подати на участь у ярмарках.

Міністр фінансів Оксана Маркарова назвала перехід на середньострокове бюджетне планування, який відбувся з 2019 року, головною бюджетною реформою країни. Основні новації, які тепер є обов’язковими, це узгодження стратегічного і бюджетного планування, запровадження нової Бюджетної декларації, яка по факту стає головним документом бюджетного процесу, новий бюджетний календар і розширення бюджетних правил.

І на останок трішки гордості за сусідів вам у стрічку - російський космічний апарат військового призначення «Космос-2430» системи попередження про ракетний напад згорів до бісів у атмосфері. Запорєбріком звично прокоментували це стандартним «падіння було запланованим і взагалі він звільнився ще у тому році».

''отсканируй
и помоги редакции