Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 10 вересня

Торонто підкорюємо сінема, Румунію - соєвим шротом, а тим часом наш паспорт піднімається у глобальних рейтингах можливостей
""

Український паспорт став 25-им за можливостями в світі

Український паспорт піднявся у рейтингу можливостей Global Passport Power Rank з 32 місця і посів у цьому році 25 сходинку. Паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ до 90 країн. Ще в 41 країні українці можуть отримувати візу по прибутті, а для поїздок до 67 держав мусять оформляти візу завчасно. Перше місце в рейтингу, як і у минулому році, посів паспорт Сингапуру – його власники можуть подорожувати без віз до 127 країн, і лише в 32 мусять оформлювати візу.

Україна представлена двома кінострічками на Міжнародному кінофестивалі в Торонто

Україна представила на 43-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто 2 кінострічки, створені за підтримки Госагенства України з питань кіно. Це фильм «Донбасс» режиссера Сергія Лозницы, стрічка представлена в програмі Contemporary World Cinema, перший показ відбувся 6 вересня, наступні заплановані на 11, 12 та 16 вересня. А також фільм «Горська жінка: на війні» режисера Бенедикта Ерлінгссона, він входив в програму Discovery, дати показів - 7, 10 та 12 вересня. До речі, другий фільм увійшов до конкурсної програми 31-го Mіжнародного кінофестивалю у Гельсінкі до конкурсної програми The Nordic Council Film Prize. Це найпрестижніша кінонагорода нордичного регіону. Її вручають фільмові, який презентує високу якість та глибоке мистецьке коріння.

Україна істотно наростила поставки соєвого шроту у Румунію

Румунія є привабливим напрямком для України щодо продажу соєвого шроту. Загальний імпорт цієї продукції в країну щорічно становить близько 400-600 тис. тонн, які, в основному, поставляються з Бразилії та Аргентини, Індії та країн ЄС, — кажуть експерти. В цілому у 2017 - 2018 маркетинговому році Україна експортувала в країни Придунайського регіону 93,5 тис. тонн соєвого шроту, що на 5% перевищує показник попереднього сезону.

Весною 2019 року в аеропорту «Бориспіль» відкриють лоукост-термінал

Навесні наступного року в ДП «Міжнародний аеропорт “Бориспіль”» відновить роботу термінал F, який до теперішнього часу був «законсервований». В прес-службі аеропорту уточнили, що вже почалися підготовчі роботи з відновлення роботи терміналу. Термінал F був побудований до чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Однак в останні роки він не використовувався за призначенням. Зараз його пристосують до потреб лоукост-авіакомпаній, які табуном пішли на український ринок, наче лососі на нерест.

Для патрульної поліції придбають нові Mitsubishi Outlander PHEV

Для Департаменту патрульної поліції буде придбано ще 83 гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV на на загальну суму 112,17 млн гривень. На ці кошти буде поставлено 83 кросовера Mitsubishi Outlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle), що в перерахунку по 1,35 млн грн за одиницю. Центр обслуговування підрозділів Національної поліції повідомив, що закупівля гібридних авто відбувається у рамках реалізації проекту цільових інвестицій у рамках виконання Україною та Японією зобов’язань по Кіотському протоколу.

 

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...