Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини п'ятниці, 12 жовтня

Аеропорт розширюється, у банках зростають депозити, а Укроборонпром знов демонструє красу
""

Завершилася виставка «Зброя та Безпека-2018»

Найбільш цікаві новинки експозиції Концерну відмітив Президент України Петро Порошенко, який підкреслив, що «підприємствам «Укроборонпрому» вдалося відмовитися від комплектуючих російського виробництва, замінивши їх на вітчизняні та виробництва країн-членів НАТО». Наприклад, серед головних презентацій «Укроборонпрому» – реактивна система залпового вогню БМ-21 УМ «Берест». Він призначений для заміни «Градів», що стоять на озброєнні Збройних Сил України. Використання сучасних цифрових технологій та нове шасі вітчизняного виробництва надають «Бересту» ключові бойові та експлуатаційні переваги, які значно розширюють бойові можливості РСЗВ.

Промисловість Львівщини зросла на 4%

Лідерами серед зростання стали підприємства з виробництва харчових продуктів, машинобудування та виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – на 12,4%, 5,3% та 5,2% відповідно.

Аеропорт «Київ» збільшить вдвічі термінал А

Зубожіння, зубожіння аж до краю - акціонери Міжнародного аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського ухвалили рішення розширити термінал «А» та вдвічі збільшити його пропускну здатність. І саме час, бо пасажиропотік аеропорту порівняно з минулим роком збільшився на 57%. Тобто за 9 місяців поточного року через повітряні ворота столиці пройшло людей більше, аніж за увесь минулий рік. «На першому поверсі, нового крила терміналу, буде 18 стійок реєстрації і 9 пунктів нагляду за авіаційною безпекою. На другому - 18 стійок прикордонного контролю. Пасажири проходитимуть його швидше і потраплятимуть у комфортну зону очікування з трьома ресторанами, двома барами, двома магазинами дьюті-фрі та кабінами з окулярами віртуальної реальності», - зауважив голова ради директорів Денис Костржевський.

Аеропорт «Київ» здійснює масштабне будівництво: площа Терміналу А збільшиться на 9 500 кв. м Акціонери Міжнародного...

Publiée par Аеропорт Київ - Kyiv Sikorsky Airport sur Vendredi 12 octobre 2018

Україна зайняла 50-те місце за людським капіталом

Замикає пятидесятку найкращіх Україна із рейтингом 0,65 (він коливається від 0 до 1). Індекс людського капіталу враховує, зокрема, шанси дожити до 5 років, тривалість освіти і якість навчання, витривалість дорослого населення. Лідер рейтингу – Сінгапур (0,88), аутсайдер – Чад (0,28). Перша десятка виглядає так: Сінгапур, Південна Корея, Японія, Гонконг, Фінляндія, Ірландія, Австралія, Швеція, Нідерланди та Канада. Україна обійшла у цьому рейтингу Грузію, Туреччину і Катар. Росія поки що попереду, але це ненадовго.

За Індексом людського капіталу, Україна замикає п`ятдесятку найкращих. Вперше #СвітовийБанк презентує рейтинг зі 157 країн за розвитком людського капіталу.

Publiée par World Bank Ukraine sur Jeudi 11 octobre 2018

Українці активніше понесли гроші в банки

За вересень обсяг гривневих депозитів в українських банках виріс на 1,5% до майже 502 мільярдів гривень. «Найбільш активно банки залучали кошти населення. Припливу коштів на депозитні рахунки домогосподарств, серед іншого, сприяло збереження високих темпів зростання заробітної плати», - повідомляє НБУ.

DMarket відкрила офіс в Лондоні

Стартап українського походження DMarket відкрив офіс в Лондоні. У компанії заявляють, що відкриття нового офісу допоможе їм зміцнити свою присутність в Європі і прискорити зростання маркетплейса для покупки, продажу, обміну та колекціонування внутрішньоігрових предметів, як основного продукту компанії. «Ми розглядаємо це як дуже важливий крок у розвитку DMarket. Європа є для нас одним з основних ринків», - доповіли у компанії. DMarket - маркетплейс для покупки, продажу, обміну та колекціонування внутрішньоігрових предметів. Представництва компанії відкриті в Києві і Санта-Моніці. У числі партнерів DMarket - відомі розробники ігор, такі як 4A Games, GSC Game World, Tatem Games і Kiss Ltd., а також дистриб'юторська і платіжна система для виробників відеоігор Xsolla і найпопулярніша платформа для розробки Unity. 

 

''отсканируй
и помоги редакции