Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини середи, 13 лютого

Доброго вечора, всім шанувальникам зради-унд-зубажіння. З вами знову вечірня добірка позитиву, яка розповідає про суцільні пічалькі для зрадофілів.
""

У минулому році Украерорух надав послуг з аеронавігаційного обслуговування на 18,5 % більше, ніж у 2017 році, що беззаперечно свідчить про те, що зубожіння досягло критичних меж і скоро перейде на надприродні рівні. У службі додали, що це вже третій рік поспіль спостерігається позитивна динаміка обслуговування кількості злетів та посадок в українських аеропортах. Ти бач, яка зрада.

Продовжимо літачками – в нас ремонтують Boeing-737, бо вміють. Вже зараз держпідприємство «Завод 410 цивільної авіації» шаманить над двома літаками Boeing 737-500, на яких виконуються роботи з технічного обслуговування та фарбування. Завод планує обслуговувати 5 літаків на рік з поступовим збільшенням до 2024 року до 40 літаків на рік. Для тих, в кого із причино-наслідковим зв’язком тугенько – агов, тут скоро захочуть збільшити штат!

У минулому році Міністерство економічного розвитку зафіксувало найнижчий рівень тіньової економіки за останні 10 років. до речі, найвищий рівень тіньової економіки, за даними Мінекономрозвитку, було зафіксовано у 2014 році: 43% від офіційного ВВП.

Британське видання The Guardian відтепер вживатиме у своїх статтях назву столиці України відповідно до правопису англійською – Kyiv. Нагадую, що виправляти надписи почали у жовтні минулого року, коли МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine почали штормити тегом #KyivNotKiev. Ти бач – працює!

Тут зараз буде новина, яка особисто мені геть нічого не говорить, але ж багатьом зробить приємне - авторитетне французьке спортивне видання «France Football» включило київське «Динамо» в топ-20 міфічних клубів, тобто тих, які внесли відчутній внесок у розвиток футболу або відзначилися видатними досягненнями. Наша команда на 17 місці.

І знов до новин тотального зубожіння - надходження до бюджету від експорту минулого року за 11 місяців зросли на 10% і сягнули майже 54 млрд грн. Про це у слайдах розповів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. До речі, там тих слайдів ціла гора, раджу сходити, багато цифр для тих, хто розуміється.

''отсканируй
и помоги редакции