Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 13 серпня

Багато приємних новин для «братів» наших північно-східних несе понеділок. А ще ми краще за всіх фотографуємо
""

Україна увійшла у ТОП-5 пивоварів-постачальників Європи

Українські пивовари за минулий рік поставили в Європейский союз 11 млн літрів пива і виявилися на п’ятому місці експортерів. У відсотках це склало 3% від усього обсягу ввезеного в Європу хмільного продукту. До речі, обігнали Рашу, яка спромоглася налити Європі на 1 млн літрів менше. Країни-члени ЄС завезли більше половини з усього імпорту мексиканського пива (211 млн літрів). Мексика випередила Сербію із її 48 млн літрами, США (39 млн літрів) та Білорусь. Взагалі, нашо вони його завозять – не зрозуміло, адже в них свої виробничі потужності немалі. Але приємно.

Міненергетики запровадять технології Smart Grid на електромережах

Міністерство енергетики та вугільної промисловості має намір разом із корейськими компаніями КЕРСО і KOTRA впровадити пілотні проекти щодо застосування технології Smart Grid на електромережах 0,4-110 кВ. Співробітники міністерства обирають майданчики для впровадження пілотних проектів. Зокрема, розглядається ряд об'єктів енергопостачальної компанії АТ «Хмельницькобленерго». За рахунок застосування технології Smart Grid планується підвищити ефективність управління електричними мережами, скоротити технологічні втрати, підвищити якість електропостачання. Реалізація пілотних проектів буде включена до Плану заходів з імплементації Концепції з впровадження «розумних мереж» в Україні до 2035 року (яка на сьогодні розробляється Міненерговугілля із залученням консультантів за підтримки Світового банку) на першому її етапі виконання, що дозволить попередньо відпрацювати технології Smart Grid з метою використання отриманого досвіду для впровадження Концепції в Україні.

Канада надає українському війську великокаліберні снайперські гвинтівки

Канадські зброярі з компанії PGW (Prairie Gun Works) Defence Technologies Inc. Підтвердили, що постачатимуть снайперські комплекси власного виробництва в Україну. Дані про закупівлю великокаліберної канадської зброї для українських снайперів на суму близько 770 тис. доларів підтвердив в інтерв’ю особисто голова компанії – Росс Спагруд. За його словами, Україна отримає великокаліберні гвинтівки LRT-3 під патрони 50 калібру. Крім того, постачання передбачає технічну підтримку зброї, навчання правильному поводженню з гвинтівками та їх експлуатації українськими військовими, за допомогою фахівців PGW Defense Technologies. За планами, перша партія канадських снайперських систем прибуде в нашу країну вже восени.

Молода українка увійшла у ТОП-10 кращих молодих фотографів Adobe

Американська компанія Adobe представила список із кращих молодих фотографів 2018 року, серед яких є 23-річна українка Ірина Громоцька. Дівчина родом зі Львова. Вона фотографує з 20 років: зазвичай робить знімки на тему прав жінок. Ірина сподівається, що за допомогою фото вона зможе показати, як живуть жінки та як борються щодня за свою свободу. На фото Ірини, яке увійшло до десятки кращих, зображені дві жінки з китайської провінції Юньнань.

Українська компанія розробила унікальний шолом доповненої реальності для військової бронетехніки

Українська компанія LimpidArmor представила свою інноваційну систему доповненої реальності для бронетехніки – Land Platform Modernization Kit. Третя версія вітчизняної розробки дозволяє оператору бачити все, що відбувається назовні броньованої машини в он-лайн режимі, телеметрію всіх систем, статуси завдання, цілі, а також інтерактивні підказки розміщення дружніх та ворожих одиниць. Нова система складається з восьми телекамер з оптичною стабілізацією, які розташовані на корпусі машини й дають огляд на 360 градусів, а також спеціального шолома доповненої реальності. Завдяки унікальному програмному забезпеченню, відео з зовнішніх камер особливим чином «склеюється» в режимі реального часу та дає оператору єдину та якісну картинку. Додатково, Land Platform Modernization Kit здатна виводити на внутрішній екран шолома інформацію з систем транспортного засобу, а також різноманітні інтерактивні підказки. Система дозволяє підключатися до СУО бойової машини або приймати дані з БПЛА. До того ж розробка вже пройшла бойове тестування весною цього року на танковому полігоні «Десна».

І про красиве - танк Т-72АМТпроходить вогневі випробування на військових полігонах

Цілий комплекс випробувань призначений для опрацювання всіх режимів стрільби нового танку різними типами боєприпасів, включаючи високоточні керовані ракети «Комбат» від підприємства Концерну ДККБ «Луч». Саме можливість ведення вогню «Комбатом», є однією з головних особливостей Т-72АМТ. Завдяки використанню нової високоточної зброї можливо знищити бронетехніку противника на дальності до 5 км. Таким чином, дальність ведення вогню танку Т-72АМТ у два рази більша ніж у Т-72А. При цьому, ракета «Комбат» має бронепробиття у 750 мм броні та, завдяки тандемній головній частині, повністю ігнорує динамічний захист противника. Тобто, потужності «Комбату» достатньо для знищення навіть найзахищених ворожих танків.

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.