Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини п'ятниці, 15 лютого

День блогера з ПП у Мюнхені триває, але це не привід відмовляти собі у задоволенні від позитиву, бо тут новин, що у Бога світла - на всіх вистачить
""

Сьогодні Постійна палата третейського суду в Гаазі офіційно оприлюднила часткове арбітражне рішення на користь ПриватБанку та проти Російської Федерації щодо активів у Криму. Тобто, суд визнав, що таки має право те вирішувати, і тепер думає, скільки ж нарасіянам виплачувати за вкрадено доведеться. ПриватБанк скромно додає, що прагне отримати відшкодування в розмірі понад 1 млрд доларів США. Дрібничка, як то кажуть, але приємно.

Сьогодні ж таки Генпрокурор повідомив, що Овощ-унд-компані, які грабували країну роками, знов виступили потужними меценатами нашої Армії - зусиллям Департаменту міжнародного співробітництва ГПУ відкрито шлях до виконання вироку суду в частині спеціальної конфіскації грошових коштів. Чималенька сума у 1 млрд 478 млн грн вже ближчими днями надійдуть на рахунки Держказначейства й спрямовані на підтримку Армії.

На параді в День незалежності я з гордістю дивився на нову військову техніку, розроблену і виготовлену за кошти...

Publiée par Юрій Луценко sur Vendredi 15 février 2019

Поки там хтоьс ліпить коників з гівна, Україна презентує Ан-132-D на спеціалізованій виставці в Індії. Бо одні триндять, а інші – працюють. Вирішуйте, з ким вам комфортніше

Новини з скучних банків: зубожіння триває – обсяг гривневих депозитів населення у платоспроможних банках за січень 2019 року збільшився на 0,5%, а валютних – на 0,2%. Це продовження тренду минулого року, коли депозити виросли на 1,6%.

Европейський союз знов передає теплі вітання на родіну питців скломою: дипломати ЄС узгодили запровадження санкці протии росіян, причетних до захоплення українських моряків. Кажуть, що серед щасливчиків можуть бути офіцери, які були залучені до атаки у Керченській протоці, чи російські судді, які потім здійснювали кривосуддя.

Безвіза побільшало – заносіть до списків Уругвай! Посольство України в Аргентині, яке також виконує функції уругвайського посольства, повідомило, що тепер до них можна без віз! Піду хоч погляну, що там є туристично привабливого у тому Уругваї, не встигаєш за ними, ти диви.

Київський «Книжковий Арсенал» потрапив до шорт-листа британської премії The London Book Fair International Excellence Awards у номінації «Кращий літературний фестиваль року». Це одна з найпрестижніших премій Великої Британії, яку заснували Лондонська книжкова ярмарка та Британська асоціація видавців. У тому році Арсенал був 8-й по счьоту, у цьому році запланований на 22-26 травня – готуйте валізки для книжкових новинок!

Книжковий Арсенал — one love! ❤️ Ділимось з вами приємними новинами ☺️

Publiée par Mystetskyi Arsenal sur Jeudi 14 février 2019

Кабмін на волання євробляхерів сказав «та хрін з вами!» і спростив процедуру митного оформлення автомобілів, вирішивши тимчасово скасувати обов'язкову екологічну сертифікацію авто на європейських номерах. Тобто, якщо в техпаспорті авто зазначено відповідність екологічним нормам, його не потрібно буде вдруге підтверджувати в органах сертифікації.

А тим часом надходження від євроблях вже перевершили очікування уряду – власники вже сплатили за розмитнення своїх транспортних засобів 10,1 млрд гривень.

Європейський Союз зміг у орфографію і змінив написання назви української столиці Kiev на Kyiv в електронних адресах своїх співробітників. До речі, МАУ ще тримає кругову оборону і відмовляється виправити слово, посилаючись на якісь там норми, які тим часом не стали на заваді європейським авіакомпаніям. Здається, там щось у керівництві пороблено…

Нарешті!! ЄС поміняв назву столиці України з "Kiev" на "Kyiv"!!! Велика подяка за це також невтомленій Oksana...

Publiée par David Stulík sur Mercredi 13 février 2019

У Конгресі США показують свою прихильність до нас у вигляді знаків. Дєнєжних знаків – там пропонують збільшити на 75 мільйонів доларів кошторис допомоги, що надається Україні у бюджеті на 2019 рік. Лав, піс, сєрдєчко.

#НовинаПосольства Конгрес США пропонує збільшити на 75 млн. дол. кошторис допомоги, що надається Україні у бюджеті 2019...

Publiée par Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США sur Jeudi 14 février 2019

Ну і там в нас знов ВВП виріс, але то вже мабуть звично й нецікаво, так?

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...