Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини середи, 17 жовтня

І знов про кицьок, але вже із позицій їх годування, а також пара слів за Буковель та завод, який починався із тачьок для присадибних ділянок
""

Україна піднялася в рейтингу глобальної конкурентоспроможності

Україна посіла 83 місце зі 140 в рейтингу глобальної конкурентоспроможності економіки, піднявшись на шість сходинок в порівнянні з 2017 роком. Про це йдеться в звіті Global Competitiveness Index, випущеним Всесвітнім економічним форумом спільно з Євразійським інститутом конкурентоспроможності та консалтинговою компанією Strategy Partners. Перше місце рейтингу посідають США. За ними йдуть Сінгапур, Німеччина, Швейцарія, Японія, Нідерланди, Гонконг, Великобританія, Швеція і Данія. Польща знаходиться на 37 місці, Угорщина - 48, Словаччина - 41, Румунія - 52, Туреччина - 61, Молдова - 88. Останні місця рейтингу займають Гаїті, Ємен і Чад.

ЄБРР запустить в Україні програму з біоенергетики

Європейський банк реконструкції та розвитку працює над запуском в Україні в 2019 році програми із біоенергетики, в рамках якої заплановано профінансувати близько 10-15 проектів на загальну суму в 70-80 млн євро. «Розуміючи, що сонячна та вітрова енергетика розвиваються нормально, ми сконцентрували свою увагу, перш за все, на біоенергетиці. І тут ми говоримо не лише про біоенергетичні станції, а про весь ланцюг - від поля до кінцевого споживача», - заявив асоційований директор департаменту енергоефективності та зміни клімату ЄБРР Сергій Масліченко під час 10-го Міжнародного форуму щодо стійкої енергетики SEF-2018.

Нова система харчування у ВСУ – вже з наступного тижня

З наступного тижня понад 50 бригад Збройних сил України будуть переведені на нову систему харчування, повідомив Президент Петро Порошенко. «Вчора у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки пообідав разом з нашими бійцями. Смачно! І не тільки мені - було надзвичайно приємно чути максимально позитивні відгуки військових про нову систему харчування», - написав він.

Міжнародний центр миротворчості та безпеки

Через чотири дні більше 50-ти бригад Збройних Сил України будуть переведені на нову систему харчування. Вчора у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки пообідав разом з нашими бійцями. Смачно! І не тільки мені - було надзвичайно приємно чути максимально позитивні відгуки військових про нову систему харчування.

Publiée par Петро Порошенко sur Mercredi 17 octobre 2018

За 8 місяців Україна наростила експорт на 12,4%

У січні–серпні цього року у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року Україна наростила експорт на 12,4% - до майже 31 млрд доларів. Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами із 215 країн світу. До речі, експорт українських товарів зростає вже 19 кварталів поспіль. Серед лідерів промислового зростання – хімічне виробництво та автомобілебудування. Вони зросли на 29,9% та 17,2% відповідно.

Український виробник кормів для домашніх улюбленців виходить на ринок США та Чилі

Український виробник кормів для кішок і собак ТОВ «Кормотех» (Львівська обл.) до кінця поточного місяця здійснить перше відвантаження продукції в США, а до кінця листопада - в Чилі. За словами СЕО та співзасновника компанії Ростислава Вовка, в планах - увійти в топ-50 виробників кормів для домашніх тварин в світі та збільшити присутність на європейських, зокрема на скандинавському, і на американських ринках. «Частка експорту від загального обсягу продажів в першому півріччі 2018 року склала 12%, плануємо, що до 2023 року частка експортних продажів виросте до 50%», - зазначив він. «Кормотех» експортує продукцію в 17 країн світу, в тому числі до Франції, Естонії, Нідерланди, Словенію, Польщу. Потужності підприємства включають два заводи з виготовлення сухих і вологих кормів.

Сумське підприємство «Завод Кобзаренка» інвестує 5 млн євро у будівництво заводу в Польщі

Виробничі потужності будуть створені в м. Белхатув. Поруч з заводом знаходяться декілька логістичних центрів, один з яких належить Amazon, що має значно спростити доставку продукції, кажуть на підприємстві. «Фактично ми будуємо компактний варіант підприємства — копію виробництва в Україні. В основному цеху площею 5 тис. м² розташуються зварювальний, фарбувальний, токарний цех та інші ділянки», – розповідають у прес-службі. Нині «Завод Кобзаренка» експортує свою техніку в 28 країн світу і планує додати до них в поточному році такі країни як США, Іран та Індія.

Нацбанк повернув собі «Буковель» Коломойського

Верховний Суд встав на сторону НБУ в суперечці регулятора з екс-власником ПриватБанку за активи на гірськолижному курорті «Буковель». «16 жовтня Верховний Суд розглянув касаційну скаргу Національного банку України на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими були розірвані договори іпотеки між НБУ і ТОВ «Скорзонера» (Буковель). За підсумками розгляду Верховний Суд скасував рішення попередніх інстанцій та ухвалив нове, яким відмовив у позовних вимогах ТОВ «Скорзонера» », - повідомили в прес-службі НБУ. 

 

''отсканируй
и помоги редакции