Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини п'ятниці, 18 січня

А поки ви там вже калатаєте коктейлі на п'ятницю, ось вам трішки мотивашок від позитиву надвечір
А поки ви там вже калатаєте коктейлі на п'ятницю, ось вам трішки мотивашок від позитиву надвечір

Італійська авіакомпанія Ernest Airlines починає з 12 березня виконувати регулярні авіарейси з Міжнародного аеропорту «Харків» до Риму та Мілана, бо безвіз нікому не потрібний, тільки квитки не встигаєш купити, як вже нема. Вартість квитків становитиме від 45 євро, включаючи ручну поклажу та податки.

Саме тому Україна веде переговори про спрощення візового режиму або запровадження безвізу ще з 22 країнами, бо наявних 112 якось малувато виходить вже.

39 українських інфраструктурних проектів, які передбачені стратегією Drive Ukraine 2030 включені в індикативний план будівництва транс'європейської транспортної мережі TEN-T, на що Евросоюз передбачає надати Україні майже 4,5 млрд євро.

Україна в 2018 році експортувала електроенергії в країни ЄС та Молдову на 19,36% більше, ніж за попередній рік. Дякують нам за електрику найбільше Угорщина, Польща, Молдова, Словаччина та Румунія.

Вперше за останні роки Україна увійшла в 10-ку лідерів у світі з експорту молочної продукції, розказала нам заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова. Тим, хто й досі дрочить на «а от раніше було» рекомендую згадати, які місця у світових рейтингах ми займали за часів бахині та хазяйствєніка при владі.

Ну і на останок, чим би душа не тішилася, як не загибелю нарасєйської імперії - чистий відтік капіталу приватного сектора з Росії в 2018 році виріс в 2,7 рази і сягнув 67,5 млрд доларів. Короче, дєнєх нєт, но ви там якось теє, ага.

 

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...