Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 18 лютого

Всім доброго вечора на проекті позитивних новин, ми починаємо наш тиждень гарних новин досить різнобарвною колекцією і нагадуємо, що краще за все гарні новини розповсюджувати репостами
""

Спрощено передачу індивідуальних номерних знаків – тепер достатньо подати до будь-якого територіального сервісного центру МВС пакет необхідних документів (раніше всім доводилося пхатися у столицю, навіть за такою дрібницею). Це як принцип субсидіальності, але у МВС.

Перезакріпити індивідуальні номерні знаки стало легше ⚡️ Власник ІНЗ може перезакріпити його за іншим належним йому...

Publiée par МВС України sur Dimanche 17 février 2019

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції намалював інфографіку, на якому красиво по білому відзначив, що у порівнянні з 2017 роком прогрес виконання запланованих на минулий рік завдань по євроінтеграції зріс на 11% і нарешті перевалив за половину, склавши 52%. До речі, сюди ж треба додати 16% зобов’язань, які тягнулися ще з 2017 року. Ростем, хоча й повільно, але ж ростем!

✅ Інфографіка від Генерального директора Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції Olga...

Publiée par Офіс віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції sur Lundi 18 février 2019

Гарячі привіти передають запарєбрікам наші вояки - Збройні сили України отримали понад сотню модернізованих танків Т-64. Оновлений на Харківському бронетанковому заводі танк має розширені бойові можливості: сучасні нічні прилади спостереження, новий динамічний захист, цифрові радіостанції «Либідь К-2РБ», систему супутникової навігації. Нехай щастить, окупанти!

Танк Т-64

Українська армія отримала понад 100 модернізованих танків Т-64! Наразі Харківський бронетанковий завод випустив понад сотню модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року. Тепер він постачається до Збройних Сил України. Оновлений танк має розширені бойові можливості: сучасні нічні прилади спостереження, новий динамічний захист, цифрові радіостанції «Либідь К-2РБ», систему супутникової навігації. Українська армія стає сильнішою й здатною перемагати агресора!

Publiée par Урядовий портал sur Vendredi 15 février 2019

Рада міністрів закордонних справ ЄС прийняла рішення щодо «азовського» пакета санкцій проти Російської Федерації, який анонсував Президент ще у Мюнхені на вихідних. Більше санкцій корисних та смішних!

Виробники курятини встановили абсолютний рекорд з експорту м'яса птиці, що лише за рік дало показники зростання загального обсягу експорту продукції на 21,6%. Понад 35% продукту закупили країни Європи, серед яких на першому місці Нідерланди - 17,9%. Давно я, до речі, не чула скиглення про те, що наша продукція у світі нікому не цікава. Ау, скигляї, ви де?

І трішки перцю під хвіст зрадофілам - Roshen витратила 35 млн гривень на реконструкцію та переоснащення Кременчуцької дитячої лікарні, проплативши нове стерилізаційне відділення та лабораторію. Досі не купляєте рошенки? То ж лікуватися вам у нереконструйованих лікарнях до кінця життя, миршачки.

А тепер вдягаємо сварочні окуляри – йдемо милуватися заревом зі сходу. Компанія Facebook заблокувала сторінку англомовного відеопроекту Russia Today «In the Now», після розслідування CNN. Негарна карлікеса Маргарита Симоньян верещить, що «проект був дико успішним - 2,5 мільярда переглядів і 4 мільйони підписників тільки в Facebook». Яка.сумна.новина.джпипег, ага.

 

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...