Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини п'ятниці, 19 жовтня

П'ятниця на позитиві - суцільне агрозубожіння та аеро-нагнітання. І ще трішки про МВФ, але кому ті мільярди вже потрібні?
""

Втома від України продовжується - «Розвиток відносин з Україною залишається однією з ключових тем зовнішньої політики Німеччини»

Про це заявив державний секретар Федерального МЗС Німеччини Вальтер Лінднер під час зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним. Починаючи з 2014 року, це вже четвертий візит державних секретарів Німеччини в Україну, направлений на підтримку прямого діалогу з профільними міністерствами. Цьогорічний візит здійснюється в рамках підготовки до візиту в Україну Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Корабель морської охорони «Донбас» введено в кампанію на Азові після планового ремонту

Після ремонту в Азов повернувся корабель морської охорони «Донбас» Маріупольського загону морської охорони Держприкордонслужби. Командир корабля подякував персоналу Азовського судноремонтному заводу за якісну роботу, злагоджені дії, підтримку морських прикордонників та дотримання графіку робіт. Посилення охорони акваторії відбуваються на тлі постійних провокацій із боку свинопесиків, тому ще один корабель у морі – то наша запорука безпеки у регіоні.

Україна за рік піднялася в глобальному рейтингу інфраструктури на 21 позицію

Україна зайняла 57-е місце в рейтингу країн за показником розвитку інфраструктури, який підготувала організація «Всесвітній економічний форум» (ВЕФ). Дослідження присвячене вивченню конкурентоспроможності країн і «інфраструктура» там один з блоків поряд з «розвитком інститутів», «інноваціями» тощо. Показник інфраструктурного розвитку України став одним з найкращих в порівнянні з іншими компонентами рейтингу конкурентоспроможності. Краща ситуація тільки в напрямку «вміння» (46-е місце) і «розмір ринку» (47-е місце). За показником «інновації» Україна розташувалася на 58-му місці.

Американським авіакомпаніям дозволили літати над Чорним морем і в три українських аеропорти

Федеральна авіаційна адміністрація США дозволила американським авіакомпаніям і їхнім партнерам здійснювати польоти в три українських аеропорти, на які раніше поширювалися обмеження в зв'язку з анексією Криму і ситуацією на Донбасі. Такі ж обмеження були зняті з частини повітряного простору над Чорним морем. Прийняття такого рішення стало результатом проведених переговорів під час недавнього візиту до Сполучених Штатів Америки і завдяки активній роботі української Державіаслужби і «Украероруху». Проведений FAA аналіз підтвердив дієвість заходів, прийнятих Україною для мінімізації загроз безпеки польотів.

Італійський лоукостер запустить рейси з Харкова в Рим і Мілан

Італійська авіакомпанія Ernest Airlines з 21 березня 2019 року планує почати виконання регулярних рейсів за маршрутами Харків-Рим і Харків-Мілан. Квитки будуть доступні в продажу вже з наступного тижня. Ціна починається від 45 євро в одну сторону (ручна поклажа і податки включені). Вильоти - по четвергах, п'ятницях і неділях.

На Херсонщині створять вермиферму

Про це повідомив голова Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода. «За кордоном цей напрям агровиробництва розробляється досить давно, а в нас це поки що інновація. Проте приклади успішно працюючих вермиферм уже є в деяких регіонах України. Сировини для такого виробництва в Херсонській області досить: тваринницькі ферми на території Херсонщини виробляють тисячі тонн посліду», - пише він. Чому це важливо? Бо хробачки переробляють відходи життєдіяльності тварин на біогумус (вермікомпост). А сама їхня біомаса – то є основа для цінного високобілкового та екологічного корму для тварин.

На Херсонщині ведуться переговори з потенційними інвесторами про створення верміферми. Один з проектів, презентований...

Publiée par Alexandr Palivoda sur Mercredi 17 octobre 2018

За вісім місяців в Україні зріс індекс сільськогосподарського виробництва

Сільськогосподарське виробництво в Україні відновлює позитивну динаміку, повідомляє Держстат. В січні-серпні поточного року порівняно з січнем-серпнем минулого року зростання індексу сільгосппродукції склало 2%. Як стверджують дані Державної служби статистики, програми уряду підтримки агросектору працюють.

Частка українців, що піддаються ризику бідності, нижча, ніж у деяких країнах ЄС

Євростат підрахував, що чисельність населення у ЄС, яке піддається ризику бідності становить 22,5% від загальної кількості. Найбільше піддаються ризику бідності в Болгарії (38,9%), Румунії (35,7%) та в Греції (34,8%), а найменше – в Чехії (12,2%), Фінляндії (15,7%) та Норвегії (16,1%). В Україні відносний рівень бідності станом на І квартал цього року становив 27,1%. Отже, Румунія, Греція та Болгарія – бідніші за нас, шо б вам там не розповідали зрадофіли-гівноїди.

Спрощено умови отримання субсидій для українців

Мінсоцполітики розроблено сім основних змін, які мають на меті спростити доступ громадянам до отримання субсидій на житлово-комунальні послуги. Перше — субсидію на загальних умовах зможуть отримувати ті громадяни, у яких є заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця. Також доступ до житлових субсидій з понаднормовою площею житла, отримали ті, хто отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника, ті, хто отримують державну соціальну допомогу за інвалідністю та дітям з інвалідністю, а також ті, хто отримують пенсію за вислугою років. Крім того, без обов’язкової сплати єдиного соціального внеску субсидії можуть отримати безробітні у сільській місцевості, у райцентрі та селищах.

Про обнадійливе - Facebook шукає менеджера з політики для України

Соціальна мережа Facebook відкрила вакансію менеджера з публічної політики для України. Відповідну вакансію опублікували на сайті соцмережі. «Ми шукаємо відмінного комунікатора, який зможе поєднувати пристрасть до таких інтернет-послуг, які надає Facebook, і глибоке знання політичної та регуляторної динаміки в Україні та, бажано, у всьому східноєвропейському регіоні», – йдеться в описі вакансії. Як зазначив Дмитро Золотухін, «тепер у нас буде особа, відповідальна за публічну політику найбільшої соцмережі в Україні. Наголошую, що, в першу чергу, ця особа буде діяти в інтересах компанії, яка їй платить. Однак, з іншого боку, це позбавить нас підозр у тому, хто дійсно вирішує конфліктні ситуації щодо українських користувачів».

І короткою строкою:

Україна та МВФ досягли домовленості щодо нової програми співпраці Stand-By Arrangement на 4 млрд доларів на підтримку економічної політики у 2019 р.

 

''отсканируй
и помоги редакции