Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини п'ятниці, 21 грудня

Мене часто запитують (насправді ні), чому позитивних новин не видно? Та тому що ви їх не бачите, а ваші друзі – й поготів, бо ви не робите репости!
""

Мене часто запитують (насправді ні), чому позитивних новин не видно? Та тому що ви їх не бачите, а ваші друзі – й поготів, бо ви не робите репости! Тому я сьогодні проведу експеримент. Я зараз просто у стовпчик напишу усі повідомлення із знаком «юххуу! кул, це переможенька!», ви їх порахуєте, а потім спробуєте вгадати, який це відсоток від взагалі усіх новин п’ятниці. Попереджаю – переможеньки будуть від циклопічних до мікроскопічних. Тож, поїхали.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Житомирської області урочисто передав  військовим частинам Збройних Сил України частку модернізованого та відремонтованого озброєння та військової техніки, яка включає також той самий цікавезний вантаж, що його Борт №1 віз з самісінької Туреччини.

Рівень тіньової економіки в Україні в І півріччі 2018 року зменшився на 3 відсоткові пункти і склав 32% від офіційного ВВП. Серед умов такої детенізації називають зокрема тенденції до економічного зростання, що проходить в умовах прискореного росту інвестування в економіку України як вітчизняними, так і зарубіжними компаніями. Також причину бачать у зростанні споживчого попиту населення.

До кінця грудня 2018 року буде укладено контракт для створення виробничих потужностей з виробництва крилатої ракети «Нептун», пообіцяв перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. За його словами, паралельно також будуть створюватися потужності з виробництва танкової техніки, засобів радіолокації, відновлення полігонів, випробування боєприпасів.

За підсумками січня-листопада 2018 року будівельні підприємства України вже виконали роботи на 115 млрд грн, що становить на 6,3% більше, ніж у попередній період у минулому році. Протягом всього року будівельна галузь не здає позиції і продовжує стабільно розвиватися та показувати позитивні досягнення, - поділився позитивом заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Україна вже отримала 1,4 млрд доларів першого траншу за новою програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом на умовах програми Stand-By Arrangement (SBA), яку Рада директорів МВФ ухвалила 18 грудня.

Головна ялинка України посіла перше місце в рейтингу найкращих різдвяних ялинок Європи згдно рейтингу, що його склали European Best Destinations, додавши, що «столиця України – ідеальне місце для подорожуючих, які шукають автентичність, сніг, традиції. В Києві не один, а кілька різдвяних ярмарків. Ви можете помилуватися однією з найкрасивіших ялинок Європи на Софійській площі». До речі, наша ялинка обійшла у рейтингу пухнастих красунь Вільнюса та Риму.

Інтегральний індекс соціального самопочуття українського суспільства покращився, вперше за всі роки спостережень (ведуться із 90- років) показник досяг 40,7, перетнувши умовний нуль. Найгірший показник був у 1998 році, починаючи з 2000-х років він почав дуже повільно рости, і у 2013-му досягнув 37,5 балів. Для довідки: інтегральний індекс соціального самопочуття - це загальний показник того, як людина почувається в суспільстві, зайва вона чи ні.

Один раз на два роки Американське математичне товариство присуджує премію Satter Prize (Ruth Lyttle Satter Prize in Mathematics) за видатний внесок у розвиток математики, зроблений жінкою за останні 6 років. Цього року визнана нагороди Марина В'язовська, випускниця Механіко-математичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка.

Рік просто не міг закінчитися без іще однієї перемоги випускниці Механіко-математичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка...

Publiée par Газета "Київський університет" sur Vendredi 21 décembre 2018

Вперше за 4 роки комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» отримало прибуток у розмірі 5 мільйонів гривень, із подивом визнав мер Віталій Кличко, звітуючи про підсумки роботи міської влади за 2018-й рік.

Рада ЄС 21 грудня продовжила економічні санкції проти Росії до 31 липня 2019 року, що стало наслідком доповіді президента Макрона та канцлерки Меркель на Європейській раді щодо стану імплементації Мінських домовленостей, до чого прив’язані санкції. З огляду на те, що прогрес не досягнутий, Європейська рада прийняла політичне рішення продовжити економічні санкції проти Росії.

В Україну сьогодні прибули перші два вертольоти Airbus Н225 Super Puma в рамках Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС, які стали першими «ластівками» із загальної кількості у 55 пташок, що їх закупили для рятувальної служби та Нацгвардії. Один вже передали підрозділам Державної служби з надзвичайних ситуацій, інший - Національної гвардії України.

В Україні запрацював Електронний кабінет водія. Відтепер кожен може дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом та записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС.

Міжнародні резерви України зросли до п’ятирічного максимуму, що, за оцінками Національного банку, дасть Україні змогу завершити поточний рік з обсягом міжнародних резервів близько 20 млрд доларів, підтримати їх на належному рівні у 2019 році та спокійно його пройти, сплачуючи належні виплати.

Ще три парафії на Вінниччині перейшли з церкви Московського патріархату до нової Православної церкви України. За даними прес-служби Вінницької єпархії ПЦУ, такий крок зробили парафія храму святої великомучениці Параскеви села Тютьки Вінницького району, а також парафії сіл Рівець і Коло-Михайлівки. Може хтось зробить мапу, де буде кольоровими олівцями відмічати сили Добра та Зла?

''отсканируй
и помоги редакции