Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 22 жовтня

Нові агрорекорди не затьмарюють досягнення ЗСУ та отримані переможні місця українських стартапів - починаємо понеділок із гарних новин!
""

Партія «Ураганів» вже у ЗСУ

Наші рідні Збройні сили України отримали нову партію відремонтованих реактивних систем залпового вогню «Ураган», аби передати пламєнний прівєт пацяпесикам. «Це - одна із найбільш далекобійних та потужних реактивних систем залпового вогню, що стоять на озброєнні наших військових», - написав задоволений Президент у Facebook. Широкий спектр реактивних снарядів для «Урагану» дозволяє знищувати живу силу, неброньовану, легкоброньовану і броньовану техніку, підрозділи протиповітряної оборони та артилерії, командні пункти, вузли зв‘язку та інші об‘єкти противника, а для переведення системи з похідного у бойове положення необхідно лише три хвилини.

S&P підтвердило суверенні рейтинги України «В-/В», прогноз – стабільний

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's Global Ratings підтвердило довгострокові і короткострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті із прогнозом «стабільний» (ау, хто там стабільності хтів? Ось маєте). «Ми вважаємо, що нова Угода з МВФ допоможе Україні виконати її значні зовнішні боргові зобов'язання, погашення яких настає в наступному році, і в той же час проводити зважену макроекономічну політику в рік президентських і парламентських виборів», - відмічається у повідомленні агентства (зрадофіли, ау! Тут по ваші душонки прийшли). Прогноз «стабільний» відображає думку аналітиків S&P, що існуюча в даний момент програма розширеного фінансування МВФ буде достроково припинена, проте замість неї буде реалізована нова програма строком на 14 місяців. Вона сприятиме стабілізації макроекономічної політики України в 2019 році.

За 9 місяців ми збільшили експорт плодів і ягід на 40%

У січні-вересні 2018 року країна експортувала плодів і ягід на суму 157 млн доларів, що на 40% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Головними продуктами в цій групі стали волоські горіхи, яких поставлено на 69 млн доларів, заморожені плоди і ягоди - 61 млн доларів, а також яблука та груші. Основним ринком збуту залишився Європейський Союз, поставки в який приносять близько 2/3 всіх валютних надходжень. Найбільше нашими фруктами ласують у Польщі, Франціі, Білорусі, Туреччині, Нідерландах, Німеччині та Італіі. До речі, україніські яблука експортуються у більш ніж 50 країн світу.

Вам мало рекордів? Їх є в нас іще: Україна йде на другий рекорд по врожаю зернових

За словами першого заступника міністра агрополітики Максима Мартинюка, було збільшено прогнозовану оцінку врожаю зернових до 64 млн тонн. У цьому році таке збільшення очікується на рахунок кукурудзи, врожай якої перевищив очікування в результаті дощів. «Це другий результат в історії після позаторішнього рекорду в 66 млн тонн», - повідомили у профільному міністерстві.

Українські стартапи перемогли на конкурсі в Данії, а на японській краудфандинговій платформі український стартап зібрав у 9 разів більше запланованого

Стартапи науковців з Сум та Вінниці перемогли на конкурсі у Копенгагені, де здобули перші місця серед 70-ти учасників. Проекти долучилися до конкурсу як фіналісти Всеукраїнського фестивалю інновацій, який проводило Міністерство освіти і науки України у травні 2018-го. На конкурсі Україна була представлена 4-ма команди винахідників: «OWAY», Київський національний університет імені Тараса Шевченка; «Embolin», Startup Kiev; «FoodBIOPack», Сумський національний аграрний університет; «Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material», Вінницький національний аграрний університет. Проект сумських винахідників «FoodBIOPack», що розробили екопакування для харчових продуктів, яке можна використовувати як органічне добриво — переміг у номінації «Sustainability Award». Вже під час конкурсу стартап зацікавив потенційних інвесторів з Португалії, Єгипту та Данії. Учені вінницького університету презентували проект подрібнення сипучих речовин до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів. Стартап здобув перемогу у номінації «Social Media Award».

У Японії гарнітура Hushme для смартфона, завдяки якій оточуючі не чують розмову через телефон її власника, зібрав на японській платформі 9 млн йен (близько 80 тисяч доларів). Зараз стартап вже вийшов на фінішну пряму – оплатив виробництво прес-форм китайським підрядникам, отримав і протестував перші інженерні прототипи з електронікою від контрактного виробника, визначив список необхідних удосконалень.

У Торонто встановили меморіал жертвам Голодомору

У столиці провінції Онтаріо та найбільшому місті Канади Торонто встановили меморіал жертвам Голодомору в Україні. В центрі меморіалу скульптура українського митця Петра Дроздовського «Гірка пам’ять дитинства». Нагадаю, що резолюцію про те, що Голодомор був геноцидом українського народу, організований радянською владою, прийнято у США. І тепер поширення інформації про ті страшні події супроводжується саме цим страшним словом «геноцид». «Ми маємо як християни пробачити, але ніколи не маємо забути!» - такими словами супроводжувалося відкриття меморіалу у Торонто. 

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.