Ранкове зведення: на півдні знищили ЗРС С-300, «Сонцепьок» та ще одну переправу ворога
Розпочалася 188-а доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню. Противник продовжує удавати, що його цілі залишились ті самі — встановлення повного контролю над територією Донецької області, утримання захоплених районів Херсонської, частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.
На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках — без суттєвих змін. На останньому ворог здійснив артилерійські обстріли в районах населених пунктів Ободи, Нововасилівка та Миропільське Сумської області, повідомляє Генштаб.
На Слобожанському напрямку противник продовжує ведення бойових дій із метою утримання раніше зайнятих рубежів і недопущення наступу підрозділів Сил оборони. На Харківському напрямку — обстріляв зі ствольної та реактивної артилерії райони 8 населених пунктів. Задіяв авіацію для удару біля Гусарівки. Противник вів наступальний бій біля населеного пункту Уди, після вогневого ураження нашими воїнами відійшов.
На Слов’янському напрямку ворог продовжував обстріли зі ствольної артилерії та РСЗВ неподалік 6 населених пунктів. Намагався вести повітряну розвідку БПЛА в районі Богородичного, але апарат був знищений. На землі ворог спробував вести штурмові дії у напрямку Шнурків. Українські захисники зробили так, що йому швидко не сподобалось, і ворог втік.
На Краматорському напрямку окупанти обстрілювали райони Званівки, Сіверська, Верхньокам’янського та Слов’янська. Завдали авіаударів біля Григорівки та Пришиба.
На Бахмутському — обстріли з танків, ствольної й реактивної артилерії неподалік Соледара, Долини, Зайцевого та Білогорівки. Авіаційні удари — біля Соледару та Кодема, а ракетний удар — біля Костянтинівки. Окупанти вели наступальні бої в напрямках Зайцевого, Шумів та Кодеми. Отримали відсіч і відступили.
На Авдіївському напрямку тривають обстріли у районах 8 населених пунктів. Противник вів наступальні бої у напрямках Мар’їнки та Новомихайлівки, успіху не мав, відійшов. Вів розвідку у напрямку Опитного.
На Новопавлівському напрямку ворожого вогневого впливу зазнали території біля Вугледару, Великої Новосілки, Пречистівки, Новополя та Зеленого Поля.
На Запорізькому напрямку противник обстрілював райони 8 населених пунктів, а ще біля 4 завдав авіаційних ударів. Вів повітряну БПЛА в районах Оріхова, Гуляйполя та Новоандріївки.
На Південнобузькому напрямку ворог здійснив обстріли в районах 19 населених пунктів. Завдав авіаційного удару біля Андріївки. Вів наступальні бої у напрямку Потьомкиного, успіху не мав, відійшов. Задіяв розвідувальні БПЛА неподалік Давидового Броду, Снігурівки та Великого Артакового.
За даними ОК «Південь» вчора ворог втратив тільки через ракетно-артилерійські удари до 82 рашистів, 30 одиниць техніки (в тому числі ЗРС С-300 та важку вогнеметну систему «Сонцепьок») і 3 склади боєприпасів у районі Берислава, Високопілля, Антонівки.
Також наші артилерійські підрозділи завдали ураження по 13 пунктах управління ворога в Херсонському, Бериславському і Каховському районах. А 6 авіаційними ударами різними засобами повітряного нападу атаковано позиції протиповітряної оборони противника.
Переправу, що ворог налагоджував через Дніпро в районі села Львове, знищено.
Як повідомляє Генштаб, вчора в цілому в Україні ворог втрати майже півтисячі окупантів. До Донецького у переліку найбільших активних напрямків додався … Курахівський.

Читайте також
- У вечірньому зведенні 29 серпня щодо Південнобузького напрямку Генштаб повідомляє лише про обстріли населених пунктів та штурми неподалік Потьомкиного.
- У зведенні на 06:00 29 серпня йшлося про те, що ворог не полишає спроб наблизитись до Кодеми та Зайцевого.
- Спікер Східного угруповання військ Сергій Череватий повідомив, що ЗСУ тримають оборону на околицях Пісків, але населеного пункту вже майже не залишилося.
- У другій половині дня 29 серпня з'явилися повідомлення про те, що ЗСУ пішли у наступ на півдні.