Перейти к основному содержанию

Украина выдворила российского криминального авторитета

""

Из Украины принудительно выдворили российского криминального авторитета Заура Домбаева по прозвищу Хасан, который проживал в стране незаконно.

По данным Национальной полиции, в Украине Домбаев устанавливал контроль за деятельностью организованных преступных группировок и принимал непосредственное участие в совершении преступлений, усиливая таким образом, нагрузку на криминальный фон.

Поліцейські затримали та видворили з України російського кримінального авторитета на прізвище "Хасан"

#Київщина: Поліцейські затримали та видворили з України 🇺🇦 російського кримінального авторитета на прізвище "Хасан" 56-річний громадянин Російської Федерації Домбаєв Заур Зеліхманович проживав в Україні без жодних дозвільних документів. Є членом незаконних збройних формувань і впливав на дестабілізацію та погіршення криміногенної обстановки. Встановлював контроль за протиправною діяльністю організованих злочинних угрупувань, які вчиняють тяжкі та особливо тяжкі (резонансні) злочини та приймав безпосередню участь у їх скоєні. Іноземець розвивав злочинні традиції, ідеї, погляди з метою залучення до злочинної діяльності молоді. Також матеріально підтримував засуджених, звільнених з місць позбавлення волі та впливав на них. Підтримує тісні зв'язки з лідерами організованих злочинних угрупувань, які діють на території декількох регіонів, а також координує і узгоджує свої дії з особами криміногенного середовища та зі злодіями в Законі. Іноземця затримали у м. #Вишгород працівники Управління карного розшуку поліції Київщини спільно з колегами з Департамент карного розшуку Національної поліції України, у рамках проведення загальнодержавних профілактичних заходів "Мігрант". Вишгородським РВ УМДС в Київській області ДМС України прийнято рішення примусово видворити нелегала з забороною в'їзду на територію України упродовж 3-х років. Чоловіка депортовано в Росію 23 лютого потягом "Київ-Москва". Арсен Аваков Національна поліція України Сергій Князєв Головне управління Національної поліції в Київській області Державна Міграційна Служба України #новини

Publiée par МВС України sur Dimanche 25 février 2018

Данные на Хасана есть в базе Миротворца. Ко всем своим преступным подвигам он еще и воевал на стороне террористов на Донбассе.

Россиянина задержали в Вышгороде, когда проводили общегосударственные профилактические мероприятия «Мигрант». Его принудительно выслали из страны поездом «Киев-Москва» и запретили въезд на протяжении 3 лет.

''отсканируй
и помоги редакции

''