Перейти к основному содержанию

ГБР задержало доверенных лиц Кивы – готовили провокации в Одессе

""

Государственное бюро расследований задержало доверенных лиц обвиняемого в госизмене экс-депутата Ильи Кивы — они занимались сбором «титушек» для проведения заказных акций и дестабилизации обстановки. Заказчиком проведения акций выступала запрещенная «ОПЗЖ».

Одного из доверенных лиц Кивы задержали в Одесской области в рамках широкомасштабной операции по недопущению провокаций в годовщину событий 2 мая. Он должен был организовать по заказу запрещенной ОПЗЖ провокационные акции в Одессе. Как было установлено в ходе оперативных мероприятий, он отвечал за сбор «спортсменов» и обеспечивал их участие в заказных акциях и митингах.

Второй помощник Кивы скрывался на Закарпатье — он отвечал за подбор «титушек», которые охраняли представителей ОПЗЖ во время массовых мероприятий в Одесской области. Он давал указания, что именно нужно делать участникам, в том числе о применении физической силы. Все акции финансировались ОПЗЖ.

 

ДБР затримало довірених осіб Іллі Киви, які мали організовувати провокаційні акції із залученням «тітушок» на Одещині

❗ДБР затримало довірених осіб Іллі Киви, які мали організовувати провокаційні акції із залученням «тітушок» та дестабілізувати ситуацію на Одещині 🔸У межах проведення широкомасштабної спецоперації щодо недопущення інспірованих російськими спецслужбами провокацій в Одесі у роковини подій 2 травня, працівники Державного бюро розслідувань затримали на Одещині одного з довірених осіб колишнього нардепа, зрадника України Іллі Киви. Він мав організувати на замовлення забороненої «ОПЗЖ» провокаційні акції в Одесі та інших регіонах України. 🔸Як було встановлено в ході оперативних заходів, він відповідав за збір «спортсменів» в Одесі та забезпечував їхню участь на акціях та мітингах на території країни, на замовлення Киви. 🔸Другий «помічник» Киви переховувався від правоохоронців на Закарпатті. Він відповідав за підбір «тітушок», які охороняли представників політичної партії «ОПЗЖ» під час масових заходів у Одеській та Київській областях. 🔸Під час акцій довірений Киви надавав вказівки, що саме робити учасникам, у тому числі і використання фізичної сили. Масові акції фінансувались представниками політичної партії «ОПЗЖ». 🔸Наразі ДБР встановило три десятки «тітушок», яких керівництво політичної партії «ОПЗЖ» використовувало у якості силового блоку. Перевіряється причетність всіх затриманих до організації провокацій в Одесі 2 травня 2022 року. ➡️ Детальніше за посиланням https://bit.ly/37VRtv2

Posted by Державне бюро розслідувань on Monday, May 2, 2022


Читайте также

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.