Перейти к основному содержанию

#КрымНаш: історія російського міфу

Наш автор, кандидат історичних наук Сергій Громенко, видав власну книгу з покроковим розвінчанням основних російських історичних міфів щодо Криму. Читайте та поширюйте!

Крим було окуповано не простою силою.

Окупації передувала тривала пропагандистська обробка як місцевого населення, так і росіян, українців, європейців. Кремль намагався — і намагається — поселити в головах міфи щодо півострова, його історії, його корінних мешканців. Деякі з цих міфів, на жаль, ретранслюють і українці, що вважають себе патріотами.

«Кримські татари — народ-зрадник», «Херсонес — це сучасний Севастополь», «місто російської слави» та інша різноманітна маячня вживлювалася в безліч неосвічених голів. На жаль, українська інформаційна присутність на півострові була слабкою. Що вже казати, якщо і «на материку» ці міфи спростовувалися не дуже-то й активно?

Наш автор кандидат історичних наук Сергій Громенко у співробітництві з Міністерством інформаційної політики видав власну книгу з покроковим розвінчанням основних російських історичних міфів щодо Криму та його населення. І написав її простою та живою мовою та ще й переклав англійською.

І вирішив вільно розповсюдити через наш сайт, за що ми йому безмежно вдячні.

Тут ви можете скачати україномовну й англомовну версії книги.

Читайте та поширюйте!

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...