Перейти к основному содержанию

Підсумки конкурсу «Допоможи війську плакатом»

Довгоочікувані підсумки конкурсу плакатів.

Урочисто оголошуємо наш конкурс мотиваційного плакату для Збройних Сил України завершеним. І оголошуємо переможців.

Ось — усі роботи, що були подані на конкурс. Нам щиро жаль, що певні роботи довелося відсіяти з причин копірайту та політесу, а також, що кілька робіт не дійшли до конкурсу через технічні помилки з нашого боку.

У підсумку маємо майже півтори сотні найрізноманітніших робіт різних жанрів.

Конкурс мотиваційного плакату

Publiée par Петр и Мазепа sur vendredi 15 décembre 2017

І ось що вирішило наше журі.

  • Віталій Гайдукевич — журналіст, телеведучий, історик, учасник робочої групи з розробки нової символіки українського війська;

На третє місце (1 бал) поставив роботи Східного. На друге (2 бали) — Андрія Давидова. Три бали та перше місце не віддав нікому, бо прискіпливий.

Віддав третє місце роботам Віталія Січкарука, друге — БФ «Інформаційно-координаційний центр», перше — Владиславу Міцканюку.

Третє місце — Олексій Пасічний. Друге — БФ «Інформаційно-координаційний центр». Перше — Михайло Іванович.

Третє місце — В’ячеслав Стаканов. Друге місце віддав сукупній праці Сергія Мухіна та Анастасії Горової. Перше — БФ «Інформаційно-координаційний центр».

Третє місце віддав Владиславу Міцканюку, друге — Олександру Герасименку, перше — БФ «Інформаційно-координаційний центр».

Третє місце віддав Олексію Арсенюку, друге — Михайлу Івановичу, перше — Східному.

1 бал та третє місце віддав Владиславу Міцканюку. 2 бали та друге — Андрію Давидову. З бали та перше місце — БФ «Інформаційно-координаційний центр».

1 бал — Східному, 2 бали — Олександру Герасименку, 3 бали — Ігорю Буніну.

На думку Лук’яна, третє місце слід віддати Андрію Давидову. Друге — Владиславу Міцканюку. Перше місце — БФ «Інформаційно-координаційний центр».

У професійного дизайнера з лав найтихіших сил України, чиє ім’я ми не назвемо, збіг в оцінках з Олександром Лоренцом — 1 бал та третє місце — Владиславу Міцканюку. 2 бали та друге — Андрію Давидову. З бали та перше місце — БФ «Інформаційно-координаційний центр».

Третє місце — Олексій Арсенюк, друге — БФ «Інформаційно-координаційний центр», перше — Східний.

Підсумкова таблиця

Таким чином, за сумою балів переміг БФ «Інформаційно-координаційний центр».

Друге місце — за Андрієм Давидовим.

Третє — за Східним.

І, зрештою, приз глядацьких симпатій також отримує Східний — його робота «Нескорений» отримала найбільше лайків у нас на ФБ.

Східний

Publiée par Петр и Мазепа sur vendredi 22 décembre 2017

І ще гарних новин: за рахунок пожертв з боку читачів та невеликого власного вкладу ми мали змогу подвоїти призовий фонд.

Тож наш переможець, БФ «Інформаційно-координаційний центр», впродовж 10 днів отримає два транші по 5000 гривень.

Андрій Давидов, який посів друге місце, отримує 3000 та ще 3000.

І за третє місце, відповідно, Східний має 1000 та 1000.

Але разом з тим Східному точно не слід засмучуватися — він також отримує 5000 та ще 5000 гривень як приз глядацьких симпатій.

Ми дуже вдячні усім учасникам конкурсу, усім членам журі та усім глядачам. Усі роботи, що набрали велику кількість балів, також будуть переглянуті представниками МО та Мінінформу. Сподіваємося, вони знайдуть професіоналів для співпраці.

''отсканируй
и помоги редакции

'''