Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини середи, 1 серпня

Літаки, електростанції та ковбаса - що поєднує ці три рушійні сили хьюман-еволюції?
""

В українському війську з’явилися два модернізовані бойові літаки

Українські військові отримали модернізовані винищувачі МіГ-29МУ1. Відразу два бойові літаки, які посилять обороноздатність української армії, вже знаходяться в одній з військових частин. Винищувач МіГ-29 модернізований до рівня МіГ-29МУ1 отримав більш потужну радіолокаційну станцію, а також інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс систему супутникової навігації. Окрім того, було значно розширено можливості контролю і реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигуна і ряду бортових систем. За роботу слід подякувати Львівському державному авіаційно-ремонтному заводу, який виконав модернізацію разом з іншими підприємствами Державного концерну Укроборонпром.

На найбільших у світі змаганнях з німецької мови Internationale Deutscholympiade (IDO) у цьому році перемогла українка Діана Паневська

Дівчина закінчила 11 клас Чернівецької гімназії №1 і вважає свою перемогу на сьогодні найбільшою за все її життя. Змагання проходили у місті Фрайбург. Найпрестижніші мовні змагання проходять у Німеччині кожних два роки за сприяння Інституту Ґьоте у співпраці з Міжнародною спілкою викладачів німецької мови.

За 7 місяців надходження до державного бюджету зросли на 63 млрд гривень

Про це повідомляє Державна фіскальна служба України, відмічаючи, що цей показник перевищує відповідний у минулому році на 18%. Надходження збільшилися у статтях податкових та митних платежів.

За 7 місяців надходження до державного бюджету зросли на 63 млрд гривень За оперативними даними, протягом січня-липня...

Publiée par Державна фіскальна служба України sur Mercredi 1 août 2018

У Одеській області готові до запуску дві нові сонячні електростанції

У селі Ярове Тарутинського району закінчена перша черга будівництва сонячної електростанції «Ярина». Потужність фотоелектричних модулів СЕС становить 4158 кВт. Другу сонячну електростанцію ввели в експлуатацію у селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району. Її потужність становить 350 кВт. Одеська ОДА розраховує, що виробництво сонячної енергії в області зросте в 3 рази до 2021 року. На сьогодні на сонячну енергію припадає 4,7% від всього електроспоживання регіону, а саме 300 млн кВт⋅ч в рік.

І знов про сонячну електростанцію, але вже ближче до столиці – у Яготині побудують нову станцію потужністю 17,5 МВт

Земельна ділянка під будівництво вже надана. Об'єкт планують розмістити на площі 35 Га в районі так званих далеких відстійників колишнього цукрового заводу. Зараз тривають роботи з підготовки проекту та інших документів. Всі дозволи і погодження інвестор планує завершити до осені, з тим щоб почати деякі земельні роботи на місцевості ще до кінця цього року. Саме будівництво планують розпочати вже в наступному році відразу після сходження снігу.

За перші півроку в Україні збільшилося виробництво ковбаси

Про це повідомляє Аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України», з посиланням на дані ДССУ. Так, за період з січня по липень вітчизняні м'ясопереробні підприємства випустили на 5% більше ковбасних виробів, ніж за аналогічний період минулого року. Найвідчутніше збільшилося виробництво вареної групи продуктів, на які приходиться понад дві третини усього виробництва ковбас. Другі за обсягами випуску в загальній структурі напівкопчені ковбаси додали 3,5%, а треті — варено-копчені, сиров’ялені та сирокопчені ковбаси — 3,2%.

_______

PS: Автор особисто та редакція в цілому не несе відповідальності за потенційно можливі збільшення показників на вагах у пересічного читача. Іншими словами, якщо вам зараз ВНЄЗАПНО захотілося ковбаси - то то нє ми!

''отсканируй
и помоги редакции
Загрузка...