Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 5 листопада

Бочки для віскі, туристичний бренд, Amazon recommended та щось там скучне про евробонди - позитивний дайджест понеділка вітає всіх
""

ЗСУ увійшли до топ-10 армій Європи

Українська армія посіла 10-е місце з 25 країн у рейтингу найсильніших армій Європи. Рейтинг поширило видання Business Insider із посиланням на Global Firepower, які, у свою чергу, склали його після навчань останніх років. Global Firepower порівнює невеликі країни з технічними перевагами та їх територіально великих, але відсталих сусідів. Також враховувався цілий ряд факторів, таких як географія, логістичні можливості, природні ресурси, промислові можливості, а також різноманіття озброєння і військових активів, розвиненість країни, кількість живої сили тощо. Згідно з рейтингом, армія України виявилася сильнішою, ніж її побратими у 15 країнах Європи: Чехії, Швеції, Швейцарії, Норвегії, Нідерландів, Румунії, Білорусі, Данії, Угорщини, Фінляндії, Болгарії, Австрії, Словаччини, Португалії та Бельгії. На першому місці розташовується Росія (тут ЗСУ трішки сміються, бо по-перше, яка це, в писок вам пісок, Європа? А по-друге, як там ця найсильніша армія казала? «Київ за три дні»? І був би, якби не отой кіоск на околицях Маруіполя, да?)

До речі, про Армію. Тут вам фотографій того, як зараз харчуються військові у приснопам’ятній Десні. Омарів нема – зрада!

У 2017 році експорт продукції харчової промисловості становив більше половини загального аграрного експорту

Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час щорічного спеціалізованого аграрного форуму з переробки продуктів рослинництва та тваринництва «AgroPro», який проходив 1-2 листопада в Запоріжжі. У цифрах це 9,1 млрд доларів. 90% харчової продукції залишається у країні, решта – йде на експорт, обсяги якого зростають. Агов, люди, які билися у падучій із апокаліптичними пророцтвами про «нікому не потрібні наші товари», ви де? Жуєте щось, бачу?

Продовжимо про нікому не потрібне - на Прикарпатті роблять бочки для французького коньяку та шотландського віскі

Бондарне підприємство «ОЛПОЛ» у селищі Богородчани на Івано-Франківщині, наприклад, показує інші цифри про експорт – 80% їхньої продукції розлітається по Франції, Іспанії, Італії, Шотландії, США, Китаї та Австралії. Бо виготовляє підприємство бочки під елітні вина, коньяки та віскі. У 2004 році у Франції під час сліпої дегустації експерти визнали вино з бочки, зробленої богородчанськими майстрами, найкращим.

А ще ми нікому не цікаві – чули про таке? Бренд UkraineNOW представлений на World Travel Market

Україна бере участь в одній із найбільших туристичних виставок Європи - World Travel Market, яка цими днями проходить в Лондоні. Це невеличкий такий міжсобойчик на понад 5 тисяч учасників та 51 тисячу відвідувачів з усього світу.

Український роман потрапив у ТОП-10 нових книг за версією Amazon

Редактори платформи Amazon (це теж такий невеличкий міжсобойчик на мільйони відвідувачів) склали свій рейтинг ТОП-10 нових книг, які обов’язково потрібно прочитати в останній місяць осені. До переліку потрапив твір українців – подружжя Марини та Сергія Дяченків – «Віта Ностра». І потрапив не на останньому місці. Хто читав? Розказуйте враження.

А ще від нас настільки втомилися, що вирішили вкластися грошима - Найбільшими інвесторами в українські облігації є США та Великобританія

Американські інвестори придбали українських євробондів з дохідністю 9% на 345 млн доларів. На другому місці за інвестиціями в українські облігації стали інвестори з Великобританії, які придбали євробондів на 307,5 млн доларів. Приблизно 12% від випуску 5-річних єврооблігацій викупили європейські інвестори. 

 

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.