Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 8 жовтня

Красивим почнемо - красивим і завершимо: Укроборонпром передав 3,5 тисячі одиниць техніки, а на військові навчання прилетіли американські літачки. Ну чим не краса?
""

«Укроборонпром» передав за 9 місяців 2018 року понад 3,5 тисячі одиниць озброєння та військової техніки

Понад 2000 з них – нове та модернізоване озброєння. Мова йде про бронетанкову, морську та авіаційну техніку, ракетне-артилерійське озброєння, включаючи високоточні протитанкові ракети, системи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби та зв‘язку, які вже посилили обороноздатність України. Поділився файним відео в себе на сторінці Президент, ви тільки подивіться його!

#НоваАрмія

3500 одиниць озброєння та військової техніки цього року Державний концерн "Укроборонпром" передав українській армії! І, що особливо важливо, понад 2000 з них – це нове та модернізоване озброєння. Бронетанкова, морська, авіаційна техніка, ракетне-артилерійське озброєння, високоточні протитанкові комплекси "Корсар", "Стугна", "Бар‘єр" та ракети до них, новітні піхотні вогнемети РПВ-16, системи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби та зв‘язку – все це вже на озброєнні у наших захисників та посилює обороноздатність України. #НоваАрмія

Publiée par Петро Порошенко sur Lundi 8 octobre 2018

З початку року аеропорт Київ збільшив пасажиропотік майже на 60%

У січні-вересні 2018 року аеропорт Київ ім. Сікорського (Жуляни) обслужив 2,165 млн пасажирів, поліпшивши таким чином показник за аналогічний період 2017 року на 57,3%. Превалює, звісно, кількість пасажирів на зовнішніх маршрутах – кількість їх на міжнародних рейсах становила 2,1 млн, на внутрішніх - 65,6 тисяч осіб. Найбільш популярні міжнародні напрямки - Мінськ, Варшава, Анталія, Анкара, Дубай, Шарм-ель-Шейх, Рим; внутрішні - Одеса, Запоріжжя, Львів.

В Україні до 32% скоротився рівень тіньової економіки

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів у Верховній Раді, коли звітував про стан економіки і результати економічних реформ. Інвестори та підприємці стали більше вкладати в український бізнес. Капітальні інвестиції в І півріччі 2018 року зросли на 26,6% проти І півріччя 2017 року. Майже половина з 207 млрд грн була інвестована в нове обладнання, машини та інвентар. З 2014 року і до сьогодні тіньова економіка скоротилась на 11 відсоткових пунктів.

Два повідомлення поруч: вітчизняний ринку бітуму досяг рекордного обсягу за останні 10 років та Укрзалізниця перевезла рекордний обсяг цементу за останні 4 роки

Хто вміє трішки складати такі розрізнені на перший погляд речі, той вже зрозумів причину цих рекордів – активне будівництво та ремонт доріг! Директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев зауважив, що для ефективного перевізного процесу Укрзалізниця постійно закликає клієнтів чітко планувати обсяги перевезень вантажів та своєчасно надавати замовлення на реально необхідну кількість вагонів. Він нагадав, що з цією метою Укрзалізниця планує перейти на довготривале планування перевезень вантажів і вже повідомила про це основних своїх клієнтів.

У Чорнобилі офіційно відкрили сонячну електростанцію

Ще у п’ятницю 5 жовтня в Прип'яті на території Чорнобильської АЕС офіційно відкрили сонячну електростанцію Solar Chernobyl - 1 МВт. У перспективі успішно завершений проект масштабують до 100 МВт. Solar Chernobyl є спільним проектом Консорціуму компаній Rodina - Enerparc AG, заснованому в 2013 році. Мета проекту - реалізація проектів відновлюваної енергетики на територіях, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Ідея про створення проекту виникла в 2013 і вилилася в розробку стратегії будівництва СЕС на територіях, постраждалих від аварії на ЧАЕС.

І про красиве - американські військові літаки прибули в Україну для участі в навчаннях

«Літаки повітряних сил США F-15C Eagles та C-130J Super Hercules прибули в Україну для участі у військових міжнародних навчаннях Clear Sky 2018, метою проведення яких є зміцнення миру та безпеки», - йдеться у повідомленні Посольства США в Україні. «Hi, Mr.Hujjlo», як то кажуть. 

🇺🇦️ Літаки повітряних сил США F-15C Eagles та C-130J Super Hercules прибули в Україну для участі у військових...

Publiée par U.S. Embassy Kyiv Ukraine sur Samedi 6 octobre 2018
''отсканируй
и помоги редакции