Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини середи, 10 жовтня

Наші зубожілі громадяни дозубожіли до того, що встановили рекорд по покупці житла у новобудовах. А ще в нас крутецька виставка почалася. І літачки - вжум! - літають
""

Продажі квартир в новобудовах виросли на 25%

За підсумками третього кварталу 2018 року продажі житла на первинному ринку виросли майже на 25%. Відзначається також, що за останні три місяці зросла кількість квартир куплених за 100% передоплатою, а не в розстрочку. Так, якщо в другому кварталі 56% квартир були куплені на умовах повної передоплати, то в третьому кварталі цей показник склав вже 71%.

Відзначається різке зростання найнятих працівників в роздрібній торгівлі, будівництві та ресторанному бізнесі

Державна фіскальна служба відзначає зростання кількості прийнятих на роботу співробітників в різних секторах бізнесу за п'ять робочих днів жовтня 2018 року по порівнянні з таким же періодом попереднього місяця. Зрозуміло, що це не раптовий вибух одночасного попиту й пропозиції, і це фірми просто легалізують давно працюючий стаф в очікуванні перевірок, але це й і є позитив – ось так по краплині й виробляються звички виконувати суспільний договір – оформлювати людей офіційно, платити податки офіційно та виплачувати платню також офіційно.

Олександр Власов: У жовтні роботодавці активно почали реєструвати найманих працівників На виконання доручення Уряду...

Publiée par Державна фіскальна служба України sur Mardi 9 octobre 2018

UFuture планує залучити в ІП «Біла Церква 2» до 150 млн доларів і створити там кластер харчопрому

За словами директор Індустріального парку «Біла Церква» Володимира Хмуріча, ця сума поки що не більше ніж прогнози. Але рішення про створення другого парку було продиктовано зацікавленістю компаній харчової промисловості, тож ці прогнози базуються на реальному запиті. «Ми бачимо наміри компаній харчопрому, на сьогодні вже підписані два меморандуми, і хочемо розмістити цих клієнтів окремо в харчовому кластері, з урахуванням того, що у них особливі вимоги по санітарній зоні, екологічні вимоги. А оскільки у нас є вільна земельна ділянка, вирішили створити на ньому новий ІП», - сказав він. Хмуріч також повідомив, що в першому парку «Біла Церква», крім завершення будівництва Plank Electrotechnic, на заключному етапі перебуває підписання договору ще з одним клієнтом.

МВФ очікує в 5-річній перспективі зниження рівня сукупного держборгу України до 53% ВВП

Міжнародний валютний фонд прогнозує зниження рівня сукупного державного та гарантованого боргу України до 53% ВВП до кінця 2023 року. Відповідний прогноз наведено в доповіді організації Fiscal monitor. Так, за розрахунками МВФ, в 2018 році держборг країни складе 70,5% ВВП, в 2019 - 68,8% ВВП, в 2020 - 64,4% ВВП, в 2021 - 60,4% ВВП, у 2022 - 56,4%.

У Києві стартувала міжнародна Щорічна виставка «Зброя та безпека»

В столиці відкрилася найбільша в Україні щорічна виставка «Зброя та безпека» та авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ». Українська експозиція представлена 456 учасниками від державного і приватного секторів оборонної промисловості, закордонна — 47 провідними підприємствами із 17 країн світу. Вперше на виставці представлені національні павільйони Республіки Польща, Турецької Республіки та Чеської Республіки. ДК «Укроборонпром» на виставці демонструє широкий спектр озброєння, військової техніки а також продукції військового та подвійного призначення. Так, учасники та відвідувачі виставки зможуть побачити нові розробки 51 підприємства, що входять до складу Концерну. Триватиме до 12 жовтня – ви ще встигаєте побачити!

І про красиве – Президент Порошенко привітав початок навчань ClearSky2018

«Протягом 12 днів завдання у небі виконуватимуть висококваліфіковані пілоти з Бельгії, Великої Британії, Данії, Естонії, Нідерландів, Польщі, Румунії, Сполучених Штатів та України. Легких крил і плідних навчань!» - побажав Президент учасникам.

''отсканируй
и помоги редакции