Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 14 січня

Шалом, православні. Розпочинаємо свій переможний тиждень із новин про суцільне, тотальне зубожіння, бо починати понеділок треба із вірної ноти "ре".
""

П'ять українських міст - Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро - увійшли в список кращих міст світу за індексом якості життя. Рейтинг той формується з урахуванням восьми показників: індексу купівельної спроможності, вартості нерухомості щодо доходів населення, індексу безпеки, охорони здоров'я, вартості життя, індексу часу руху транспорту, забруднення і клімату.

Цього тижня у Брюсселі відбудеться засідання Військового комітету НАТО, у якому прийме участь голова Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко. На порядку денному – вступ України до НАТО. Ой, вибачте, то з наступного року папірець потрапив. У цьому році поки що розвиток безпекової ситуації в євроатлантичному регіоні, стан виконання рішень попередніх самітів НАТО щодо реагування на зростаючу агресивність Росії, а також ситуація на Близькому Сході.

Україна увійшла до ТОП-5 найбільших експортерів продукції АПК в ЄС після Бразилії, США, Китаю та Аргентини за підсумками минулого року. Ау, зрадотикомки? Я не бачу ваших сліз щодо «та кому ми там потрібні?»

До помісної Православної церкви України перейшло вже більше 60 парафій по всій Україні, у тому числі храм при військовому шпиталі у Києві. І нагадуємо, що існує мапа, на якій чітко видно невпинну перемогу Добра над МПшним злом.

Чисті міжнародні резерви Національного банку України у 2018 році збільшилися на 44,6%, а обсяг гривневих депозитів населення у банках збільшився на 14,5%- у гривні, і на 1,6% у іноземній валюті. Голі, босі, зубожілі, грошей нема, тіко депозити ростуть. 

 

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...