Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини уікенду, 15-16 вересня

І пам'ятай, патріоте: коли ти купуєш цукерки Roshen - ти купуєш снайперські гвинтівки до ЗСУ!
""

450 нових снайперських гвинтівок передав Roshen до армії

Нові снайперські гвинтівки та карабіни натовського калібру, а також тисячі патронів до них передав концерн Roshen на озброєння Збройних сил України. Зараз гвинтівки пристрілюються – і вже скоро вони з’являться на фронті. В середньому, ці карабіни б’ють далі і точніше давно застарілих СВД, яка й досі стоїть на озброєні, метрів на триста-чотириста. А ще вони в рази зручніші за попереднє озброєння. Тут регульований приклад, сошки, маса можливих модулів і обважень для тюнінгу. «Навіть нема з чим порівнювати. Це зброя набагато точніша, головне вміти користуватись – вносити поправки, розрахувати дальність», - розповідає Олексій Джемула, інструктор ДШВ.

У ЗСУ розпочались випробування вітчизняних шоломів

Військово-дослідні випробування нових захисних шоломів українського виробництва проходять на базі 142 Навчального центру ССО та у 96-й бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ. У тестуванні використовуються нові моделі «TOR» та «Каска – 1М». Моделі балістичних шоломів «ТОR» вдосконалені після випробування в акредитованих лабораторіях країн НАТО та повністю відповідають вимогам світових стандартів. «Каска – 1М» відома термостійкістю, що робить їх менш помітними у тепловізорі, наприклад.

Український мед почнуть експортувати до Близького Сходу

Компанія «Beehive» розпочинає експорт меду до країн Близького Сходу. Про відправку перших двох контейнерів розповів власник компанії Ігор Ліскі.

А ви знаєте як мед буде арабською? Вам трошки новин з країни «позитивних ідіотів»: починаємо наступ на арабський Близький схід! 😂 Відправляємо перші два контейнера. А що у вас?

Publiée par Igor Liski sur Mercredi 12 septembre 2018

ЄБРР дає кредит у 282 мільйони на тролейбуси Кропивницького

«Кошти, які виділяються ЄБРР, будуть витрачені для модернізації тягових підстанцій, контактної мережі та оновлення рухомого складу в розмірі 282 мільйонів гривень. Ми зможемо закупити близько 20 тролейбусів з автономним ходом, але про точну кількість ми зможемо сказати згодом», - сказав начальник КП «Електротранс» Олександр Луценко. Далі місто чекає на спеціальну комісію від ЄБРР, яка зробить технічний висновок та висловить свої рекомендації. «Вони мають рекомендувати, що нам краще оновити та поміняти. Коли буде бачення про кількість підстанцій, які треба модернізувати, а також тролейбусні лінії, ми будемо бачити скільки можемо купити тролейбусів», - зазначив Луценко.

 

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...