Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини вівторка, 16 жовтня

До Курченка дістались швейцарські пристави, Україна почала споживати більше риби та морепродуктів, а перша нова казарма чекає на кицьку на щастя
""

Перший гуртожиток-казарма для військових готовий – залишилося запустити кицьку

Перші новозбудовані на Львівщині гуртожитки для військових оглянув Президент Петро Порошенко. «Всі пам’ятають, що таке казарми? «Взльотка» на 100,120, 200 людей, двоярусні ліжка, черговий. Можливість прийняти душ раз на тиждень. Чому? Бо так казав устав, частіше не можна. Можливість відпочити, особисте життя закінчувалося приліжковою тумбочкою», - пригадав Президент. Зараз це цивілізовані будиночки із окремими ліжками, шафками, душовими кімнатами та навіть клумбами перед будівлею. Клумби, Карл! В них є клумби!

Гуртожитки для військових, які побачив у Старичах, важко назвати казармами. У кімнаті по 2-3 бійця, в блоці є можливість прийняти душ, є санвузол і нормальні умови. Військові мають можливість нормально відпочити і підготуватися до наступного дня, концентруватися лише на військовій службі. Наступний етап – за рахунок тих самих джерел зробити квартири-студії для сержантського складу з окремою більшою кімнатою та санвузлом. Також обговорюється програма щодо службового житла для офіцерів і окремо щодо надання фінансової компенсації для можливості придбання власного житла.

Publiée par Петро Порошенко sur Mardi 16 octobre 2018

Україна та Польща узгодили дозволи на міжнародні вантажні перевезення у 2019 році

Українсько-польська Комісія з питань міжнародних автомобільних перевезень вирішила надати автоперевізникам кожної з обох країн 160 тис. дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень у 2019 році. 10-11 жовтня 2018 року в Києві відбувся черговий раунд переговорів у рамках засідання українсько-польської змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. Перемовини були вкрай напружені та інтенсивні. Польська сторона вкотре наполягала на зменшені квоти для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень до 130 000 дозволів. Українська сторона наголосила, що дана пропозиція є неприйнятною, оскільки не задовольняє потреби українських перевізників, акцентували в в Мінінфраструктури. Сторони дійшли згоди про обмін 160 тис. дозволів на 2019 рік для автоперевізників кожної з країн.

За перше півріччя виробництво яєць в Україні зросло на 2,8%

У І півріччі 2018 року всіма категоріями господарств України вироблено на 2,8% яєць більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Збільшення виробництва забезпечили птахофабрики (приріст – 6 %). Експорт яєць і яйцепродуктів також виріс і склав 42 тис. тонн (на 55% більше ніж за І півріччя 2017 року), імпорт зменшився. І це зрозуміло – нащо нам завозити чужі яйці, коли своїх валом?

Українці стали їсти більше риби

У минулому році в Україні на 12% збільшилось споживання риби та рибних продуктів, і сягнуло 10,8 кг на одну особу. Це на 12,5% більше, ніж у 2016 році - 9,6 кг. Серед регіонів найбільше риби та рибних продуктів споживали у Київській (15,1 кг на одну особу), Одеській (14,7 кг), Житомирській (14,3 кг), Вінницькій (13,3 кг) та Черкаській (13,1 кг) областях. Найменше – у Закарпатській (7,1 кг на одну особу), Івано-Франківській (7,3 кг), Луганській (7,3 кг) та Чернівецькій (7,8 кг) областях. Дієти країн із стабільно високим рівнем середньої тривалости життя містять рибу та морепродукти у великів кількості, тож маємо надію, що підвищення споживання риби призведе також і до підвищення середнього віку по країні.

І про зловтішне: у Швейцарії арештовано майно «банкіра» Сергія Курченка - Бориса Тімонькіна

За повідомленням компетентних органів Швейцарської Конфедерації, встановлений один з рахунків, на який, згідно з даними слідства, злочинним шляхом перераховувалися кошти, отримані кримінальним шляхом, а також на рахунок одного з підконтрольних злочинній організації підприємств на території цієї держави. «Зараз вжитими заходами кримінально-правового характеру за запитом Генеральної прокуратури України про міжнародну правову допомогу на вищевказаних рахунках заарештовано кошти на загальну суму 2 млн доларів», - говориться в інформації від прес-секретаря Генпрокурора Лариси Сарган. Як то кажуть, дрібничка, але горобцю наїстися вистачить.

За клопотанням Генеральної прокуратури України компетентними органами Швейцарської Конфедерації арештовано майно...

Publiée par Лариса Сарган sur Mardi 16 octobre 2018
''отсканируй
и помоги редакции