Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини четверга, 17 січня

Четвер на календарі, а позитив на столі. І сьогодні в меню просто навала різних політичних родзинок та родзинульочок. Ну бо так склалося.
""

Генпрокуратура України завершила розслідування «справи Арбузова» про розтрату 220 млн грн НБУ, після ознайомлення з матеріалами кримінального провадження справу буде передано до суду. Це вам аби легче кричалося «чому алєгархі» не сидять?»

Департаментом міжнародно-правового співробітництва ГПУ завершено досудове розслідування справи колишнього Голови...

Publiée par Юрій Луценко sur Jeudi 17 janvier 2019

Конституційний Трибунал Польщі визнав неконституційними терміни «українські націоналісти» і «Східна Малопольща» в Законі про Інститут нацпам'яті. Це можна розцінювати, як крок назустріч Україні, відзначає глава Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович. За таку позицію Польщі Петро Порошенко подякував їхньому президенту. До речі, у самій Польщі все частіше говорять про те, скільки грошей намосковія витрачає на те, аби посварити Київ та Варшаву.

Конституційний Трибунал Польщі визнав неконституційними терміни «українські націоналісти» і «Східна Малопольща» в Законі...

Publiée par Петро Порошенко sur Jeudi 17 janvier 2019

РФ не вдалося змусити Парламентську асамблею Ради Європи піти їй на поступки, незважаючи на посилений шантаж. «Українська делегація зробила все для того, щоб відстояти базові цінності, які в асамблеї були під загрозою», - так прокоментував доволі очікувану подію глава делегації Верховної Ради в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

Росія не представить свою делегацію в ПАРЄ четвертий рік поспіль. Країні, яка не поважає принципи Ради Європи, не...

Publiée par Volodymyr Ariev sur Jeudi 17 janvier 2019

Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому законопроект, який дасть змогу Міністерству оборони України напряму закуповувати імпортну військову продукцію. Гортайте далі, адже це просто крок до НАТО, ще один.

Компанія Facebook видалила 107 сторінок, груп та облікових записів Facebook, а також 41 обліковий запис Instagram, створених у Росії та діючих в Україні, які розганяли повідомлення про начебто фейкові новини щодо України. Витрати на рекламу того непотребу становили орієнтовно 25 тисяч доларів і оплачувалися в російських рублях.

Підписано указ щодо заснування емблеми і прапору Сил спеціальних операцій Збройних сил України та штандарта Командувача. Відтепер їхнім девізом стануть слова київського князя Святослава Хороброго: «Іду на ви!», які ще більше тисячі років тому наводили жах на ворогів.

І на останок вам на фото сеанс ізгонєнія диявола у виконанні спікера: "Відійди від мене, нечисть!", - сказав Парубій Новинському і - о, диво! - той відійшов. Бо свята віра на сектантів діє завжди невідворотньо.

 

''отсканируй
и помоги редакции