Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини четверга, 27 грудня

Авторка собі загадала – скільки буде репостів цього допису, то рівно стільки людей отримає під ялинку саме те, про що давно мріяли.
""

Авторка сама собі загадала – скільки буде репостів цього допису, то рівно стільки людей отримає під ялинку саме те, про що давно мріяли. Бо новини сьогодні одна за іншу яскравіші.

На безкоштовні курси української мови, які у Береговому відкриває уряд Угорщини за кошти Угорщини для угорців Закарпаття, тільки за перший тиждень записалося 300 осіб.

Закон, що зобов'язує Українську православну церкву Московського патріархату змінити назву, вказавши приналежність до Російської православної церкви, набрав сили, бо вже опублікований в «Голосі України».

До державного бюджету України надійшли кошти від кредиту у розмірі 349,3 мільйона євро, наданого Deutsche Bank під Гарантію Світового банку, спрямовані на підтримку державної політики у сфері економічного зростання та фіскально стійких послуг.

В рамках проведення малої приватизації за чотири місяці Україна отримала майже 600 млн грн, провівший 471 успішний аукціон, повідомляє Мінекономрозвитку.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило базову оцінку кредитоспроможності ПриватБанку, а також рейтинги банку по депозитах у національній та іноземній валюті. Як відзначили експерти Moody's, у 2018 році ПриватБанк демонструє істотне поліпшення показників рентабельності, низьку залежність від ринкового фінансування та високий рівень ліквідних активів.

Китай зняв заборону на імпорт курятини з України, що фактично означає відкриття ринку, а не відновленням поставок, бо досі Україна не здійснювала експорт цієї продукції в КНР.

Україна запроваджує санкції проти археологів за незаконні розкопки в тимчасово окупованому Криму - ми говоримо про осіб, які порушують режим окупованих територій і ширимо негативний імідж серед організацій, що з ними працюють.

За 7,5 місяців Операції об'єднаних сил під контроль України було повернуто кілька населених пунктів, а українські військові зайняли нові позиції.

Командувач ООС Наєв: На Донбасі проти нас воюють 11 тис. росіян, але в разі ескалації ми завжди готові дати відсіч і у...

Publiée par Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation sur Jeudi 27 décembre 2018

За 11 місяців 2018 року українська промисловість зросла на майже 2% більше, ніж за той самий період 2017 року. Хімічне виробництво зросло на 19%, автомобілебудування - на 12%. Капітальні інвестиції зросли на 20% за 9 місяців 2018 року. Було відновлено доріг більше, ніж за попередні 4 роки.

69% українців відчувають гордість за те, що вони є громадянами України, 78% пишаються тим, що є жителями свого міста або села.

 

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...