Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини п'ятниці, 28 грудня

Поки всі ще не кинулися рубати ванни салатіків, то вам концентрований заряд позитиву, а потім вже із благословенням (та репостом!) йдить до канапешек із сьомгою
""

Київська міська державна адміністрація і «Київтеплоенерго» підписали Меморандум з трьома організаціями (ЄБРР, Міжнародна фінансова корпорація та Агентство США з міжнародного розвитку), які нададуть 100 мільйонів доларів на модернізацію тепломереж. Кошти будуть спрямовані на реконструкцію, заміну та оновлення інфраструктури, яку не оновлювали десятки років, і стан яких критичний, адже мережі зношені майже на 80%.

У період воєнного стану збільшився рівень довіри населення до поліції, а також була зафіксована тенденція зниження рівня злочинності, при чому не тільки в десяти регіонах, де був введений у дію ВС, а й взагалі по всій країні.

Банківський сектор за 11 місяців отримав в 11 разів більше прибутків, аніж у аналогічний період 2017 року.

20 млрд грн! Саме такий результат роботи банківської системи за 11 місяців цього року. У минулому році цей показник був...

Publiée par Катерина Рожкова sur Jeudi 27 décembre 2018

Головною політичною подією 2018 року українці назвали об’єднання церкви і надання їй автокефалії. Головним політиком року, як і минулого року, став Президент Петро Порошенко. *шо там кажете, рейтинги в нього мізерні? ну-ну, ну-ну

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав наказ про впровадження в органах прокуратури України системи електронного документообігу.

Сьогодні підписав наказ про впровадження в органах прокуратури України в промислову експлуатацію інформаційної системи...

Publiée par Юрій Луценко sur Vendredi 28 décembre 2018

Україна за результатами 9 місяців роботи над виконанням завдань Річної Національної Програми отримала від НАТО більш позитивну оцінку, ніж всі оцінки, які були отримані в попередні роки.

Більшість пісень, які потрапили у топ-40 кращих за 2018 рік за версією відомого сервісу ФДР, україномовні, що стало яскравим наслідком введення мовних квот. Для порівняння – у 2014 році у тому топі україномовних пісень було лише 4.

Міжнародні резерви України збільшилися до 20,7 млрд доларів, що оновило 5-річній максимум. Востаннє резерви перевищували цю позначку ще у жовтні 2013 року.

Сучасна опера-реквієм Iyov українського режисера Владислава Троїцького увійшла в топ-10 кращих у світі за версією журі конкурсу Music Theatre NOW 2018, загалом журі обирало кращих серед 436 творів з 55 країн.

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...