Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини вівторка, 30 жовтня

Активи у банках - виросли, наші продукти - у ТОПі світу, мультик - із нагородою. І тільки комусь там все мало й мало зарплати, яка теж зросла, як не дивно

Українська курятина в ТОП-3 у ЄС

За вісім місяців поточного року Україна втримала третє місце серед світових експортерів м'яса птиці до країн ЄС, експортувавши 85,4 тис. тонн м'яса птиці. Тобто, лише за рік Україні вдалося збільшити показники експорту майже на 70%. Випереджають Україну Таїланд і Бразилія, при чому експорт бразильскої курятини впав більше, ніж на 30%. А для тих, хто забувся, то нагадаю, що Україна у цьому році потрапила до ТОП-10 найбільших постачальників курятини у світі. Дуже хочу послухати тих, хто несамовито волав про «та кому наші товари там потрібні взагалі? Та ми без мордору загнемось!». Хлопці, то як вам там у вогкому та темному? Нічо не жме?

Мультфільм «Викрадена принцеса» здобув міжнародну нагороду

Український анімаційний фільм «Викрадена принцеса» виборов свою першу перемогу на міжнародному кінофестивалі The Richard Harris International Film Festival в Ірландії. Він став кращім у номінації «Кращій художній фільм». Проект мультфільму став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державне фінансування (близько 20% від загального бюджету розміром 95 млн грн.). В українському прокаті стрічка зібрала більше 36 млн грн, що є абсолютним рекордом для українських анімаційних стрічок.

У Львові створять простір нестандартної освіти для дітей

У просторі розмістять місця-лабораторії та виставковий мистецький зал. В ньому проводитимуть навчально-творчі, інтерактивно-пізнавальні та брейнштормінгові воркшопи, тренінги та семінари для дітей будь-якого віку. Steam Space передбачатиме навчання дітей через практику – в центрі буде 3-D принтер, зварювальна установка для дітей для того, щоб вони долучались до наукових процесів та могли навчатися новому.

У харківських школах встановлять тривожні кнопки

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов пообіцяв також, що їз школярами частіше проводитимуть навчання із безпеки. «Питання безпеки на особливому контролі. В цьому і наступному році у всіх закладах освіти будуть встановлені камери відеоспостереження, а у вчителів і вихователів – тривожна кнопка оперативного реагування», - розповів він.

Сумські лісівники перевиконали план по відтворенню лісів

Сумські лісівники виконали план по відтворенню лісів на 118% - трішки захопилися. Про це повідомив начальник відділу лісового господарства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Омельченко. Нині триває збір насіння лісових порід, висів розсадників, підготовка грунту під посадку лісу у наступному році, а під новорічні ялинки вже створено 32,3 га плантацій.

Ще трішки зросли активи банків

Населення не боїться нести гроші у банки – кількість вкладів фізичних осіб в банках зросла на 1,36% або 6,8 млрд грн - до 510,3 млрд грн. В цілому за вересень активи додали 14,05 млрд грн або 1,05%. Активи в іноземній валюті збільшилися на 0,41%. Як то кажуть – Україна не найбідніша країна, але країна із найбільш прибєдняющімся населенням.

І короткою, але влучною строкою, яка послугує контрольним у розум зрадофіла-піввареника:

На 23% збільшилася середня номінальна заробітна плата у вересні 2018 року проти вересня 2017.

 

''отсканируй
и помоги редакции