Перейти к основному содержанию

Потерпевший бедствие корабль ВМСУ прибыл в Одессу

""

Потерпевший бедствие в акватории Черного моря корабль Военно-морских сил Украины прибыл в пункт постоянной дислокации в город Одесса. Несмотря на шторм, корабль удалось спасти благодаря профессиональным действиям экипажа, а также недавно проведенного на корабле ремонта – первого за тридцать лет.

Руководство ВМСУ обещает что корабль будет восстановлен в краткие сроки, после чего он продолжит выполнять задания в составе ВМС ВСУ.

 

Корабель ВМС ЗС України, який зазнав лиха в акваторії Чорного моря повернувся в пункт базування

Корабель ВМС ЗС України, який зазнав лиха в акваторії Чорного моря повернувся в пункт базування Корабель Військово-Морських Сил ЗС України, який під час виконання завдань за призначенням зазнав лиха в акваторії Чорного моря повернувся до пункт постійної дислокації в місті Одеса. Не зважаючи на штормові умови, завдяки вмілим та оперативним діям екіпажу наслідки аварійної ситуації вдалось локалізувати та недопустити подальше затоплення відсіків корабля. Фахова підготовка особового складу відіграла головну роль у боротьбі за живучість корабля, адже військові моряки мають бути готові до будь-яких позаштатних ситуацій в морі та вміло реагувати на них. Саме з цією метою, починаючи з 2020 року, за наказом командувача ВМС ЗС України було відновлено проведення заходів декади живучості на кораблях та суднах забезпечення флоту. Важливим фактором, який також дав змогу втримати корабель на плаву – це нещодавно проведений ремонт, який було реалізовано на ньому вперше за останні тридцять років. Варто відмітити й професійні дії морської авіації, що здійснювала транспортування аварійно-рятувального майна та евакуацію особового складу. Корабель буде відновлено в короткі терміни, після чого він продовжить виконувати завдання за призначенням у складі ВМС ЗС України. Командування Військово-Морських Сил ЗС України висловлює слова вдячності керівництву та особовому складу казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Міністерства інфраструктури України, а також Державної прикордонної служби України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій за надану допомогу.

Posted by ВМС ЗС України on Thursday, October 14, 2021

Также в сети появилось видео, которое проливает свет на случившееся. Судя по всему, корабль совершил навал правой раковиной (так называют борт в районе кормы) на бетонное гидротехническое сооружение и повредил как надводную, так и подводную часть. Среди моряков пострадавших нет, сообщает «Думская».


Читайте также

  • Корабль ВМС U-811 «Балта» получил повреждения у острова Змеиный во время шторма 13 октября. Уже утром следующего дня стало известно, что весь личный состав уже находится в безопасности, а корабль буксируют в Одессу.

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.