Вечір на позитиві: гарні новини вівторка, 14 серпня
Кувейт проявив зацікавленість у приватизації в Україні
Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов і представники керівництва Кувейтській інвестиційної адміністрації обговорили можливу участь кувейтської сторони в приватизації українських державних підприємств. «Керівництво КІА відзначило зацікавленість кувейтської сторони в інвестуванні в українські проекти як власних коштів, так і активів інвестиційних фондів в первинне розміщення акцій українських компаній на світових біржах, нерухомість, фінансовий ринок, сферу послуг», - вказує прес-служба МЕРТ. Зі сторони КІА в заході взяли участь Перший інвестиційний директор КІА Пан Абдалла Абдулвахаб Аль-Рамадан та заступник Голови місії Пан Мубарак Альмуавшарджі.
На Львівщині розширюють площі для вирощування садивного лісового матеріалу
Впродовж 2017-2018 рр., за фінансування обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у складі обласного бюджету, продовжено роботи по будівництву теплиць для вирощування садивного матеріалу із закритою та відкритою кореневою системою у Радехівському, Турківському та Сколівському районах. Запроектовані теплиці обладнані сучасними системами водопостачання та туманоутворення, затінення. Покриття – двошарова поліетиленова плівка із системою надуву повітря. Кожна технологічна складова виконує свою функціональну роль, що у комплексі забезпечує дотримання обґрунтованої технології вирощування видів. Так, система водопостачання розділена на чотири програмні зони, що дозволить вирощувати різні породи із забезпеченням оптимального поливу для кожної. Система затінення забезпечує захист від прямого сонячного проміння і можливих сонячних опіків кореневої шийки, знижує нагрівання та зменшує випаровування води з поверхні ґрунту. Сьогодні у теплиці Радехівського ДЛГП «Галсільліс» вирощується 14 видів лісового та декоративного садивного матеріалу, в тому числі і з закритою кореневою системою. Крім цього, на завершальному етапі знаходяться роботи по будівництві теплиці у Турківському ДЛГП «Галсільліс».
Україна на чверть збільшила експорт м’яса птиці
У І півріччі 2018 року експорт продукції м’ясної групи збільшився проти січня-червня 2017 року з 265млн доларів до 304 млн доларів – більш, ніж на 14%. Про це повідомив заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», член-кореспондент НААН Микола Пугачов. «Якщо ще у 2015 році позиції основного імпортера українського м’яса та субпродуктів утримувала Росія, то з 2017 року переважають поставки на ринки країн Європи та Азії»,– зауважив експерт. За шість місяців 2018 року найбільше продукції цієї групи – 21% – закупили Нідерланди, які торік вперше очолили рейтинг імпортерів вітчизняного м’яса. Значно менші закупки здійснюють Словаччина (9,6%), Ірак (8,2%), Білорусь (7,7%), Німеччина (6,1%), Азербайджан (5,5%) та Гонконг (4,5%). Сукупно ці країни акумулюють близько 63% експорту вітчизняної м’ясопродукції у грошовому виразі.
МХП та Agrohub розкажуть на відеокурсі, як створити та запустити стартап
У вересні 2018 року агрохолдинг МХП і платформа інновацій Agrohub запускають освітній проект — онлайн-курс про створення стартапу. Він складатиметься з 10 відеоуроків, що будуть корисні не тільки технологічним підприємцям-початківцям, а й тим, хто вже занурений у тему стартапів. Давати поради, ділитися лайфхаками і застерігати від помилок будуть українські та зарубіжні стартапи та експерти — організатори курсу постаралися зібрати найкращий пул практиків. Після проходження курсу сформується чітке розуміння, на що звернути увагу на самому початку шляху, який план з обов’язкових завдань для себе скласти, чого робити не варто і з якими проблемами можна зіткнутися, коли запускаєш свій стартап.
Українець встановив світовий рекорд швидкості на електробайку
70-ий ювілейний тиждень швидкості, який проходить на озері Бонневіль з 11 по 17 серпня, став досить успішним для України. Наш спортсмен і президент Київського міського автомотоклубу Сергій Малик встановив черговий рекорд швидкості. На спеціально підготовленому електричному мотоциклі Dnepr Electric Сергій Малик розвинув швидкість 104,78 миль в годину (168 км/год). Це вже не перший рекорд Сергія Малика. У 2017 році на цьому ж фестивалі він встановив світовий рекорд на українському мотоциклі КМЗ «Дніпро». Він виявився найшвидшим в класі 650 М-РВG, показавши максимальну швидкість 73,041 милі на годину (116,86 км/год).
І короткою строфою: Президент Петро Порошенко домовився із Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним про якнайскоріше підписання Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.
У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.