Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини четверга, 23 серпня

Поки багаті араби скупають нашу курятинку, а не менш багаті американці будують літаки у Харкові, ми спокійно відновлюємо оборонні запаси та виходимо з тіні
""

Ще 20 нових зразків озброєння до кінця року

До кінця 2018 року український військово-промисловий комплекс планує завершити роботу над 20 зразками озброєння та військової техніки. Про це розказав Президент Петро Порошенко під час відкриття виставки сучасного озброєння та військової техніки ЗСУ. «Серед них – рухомий автоматизований командний пункт для оснащення зенітно-ракетних дивізіонів, комплекс машин управління артилерією», – повідомив глава держави. А загалом протягом п’яти років на озброєння ЗСУ «із нового» прийняли 8 типів бойових броньованих машин, 2 типи протитанкових ракетних комплексів, а також 7 типів модернізованих літаків та вертольотів.

70 регіональних стартапів у рамках секторальної підтримки ЄС

Вже до кінця цього року розпочнеться реалізація 70 регіональних проектів за кошти Європейського Союзу в рамках Програми підтримки секторальної політики України. Це перші 70 регіональних стартапів, які перемогли в конкурсному відборі за 5 напрямками: інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток людського потенціалу, розвиток туризму, загальноукраїнська солідарність. Всього було допущено до розгляду на конкурс 507 проектів майже зі всіх регіонів України. Серед проектів-переможців найбільше відрізнилася Львівська область – 12 проектів; у Хмельницькій – 10. Загальна сума фінансування – понад 600 млн грн.

Рівень тіньової економіки знизився на 4% у І кварталі 2018

За розрахунками Мінекономрозвитку в І кварталі 2018 року рівень тіньової економіки склав 33% від офіційного ВВП, що на 4 відсоткових пункти менше порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Міністерство відзначає, що таке стало можливе завдяки збереженню головних ознак макроекономічної стабільності і позитивних економічних тенденцій, а також зміцненню інвестиційної складової, збереження високого рівня ділової активності бізнесу та покращення очікувань.

«Гаврилівські курчата» виходять на ринок Саудівської Аравії

ТОВ «Комплекс «Агромарс» (торгова марка «Гаврилівські курчата») планує невдовзі розпочати експорт продукції до Саудівської Аравії. Європейські технології та забезпечення високого рівня якості продукції, підтвердженої місією інспекторів Єврокомісії, дозволили «Гаврилівським курчатам» успішно конкурувати на ринках Європейського союзу. Крім того, вироблена на «Агромарсі» продукція широко представлена у мусульманських країнах завдяки стандартам «Халяль». Нещодавно ТОВ «Комплекс «Агромарс» відвідала делегація підприємців з Саудівської Аравії (представники компанії AbrajAl-Twafuq), які виявили зацікавленість українськими курочками.

Тим часом Миронівська птахофабрика повністю перейде на «зелене» енергопостачання

На підприємстві минулого року в якості експерименту встановили невелику сонячну станцію потужністю 9 кВт, яку повністю покриває потребу в електроенергії для побутових потреб. Результатами експерименту поки задоволені, і в найближчий час в компанії планують збільшувати кількість панелей на птахофабриці. Окупність сонячної установки становить 5 років. «Перспективи є, хочемо всі дахи обладнати панелями і повністю перейти на енергонезалежність. Розглядаємо в цьому сенсі і інші джерела альтернативної енергії, в тому числі, будівництво біогазової установки», - зазначив заступник директора з інженерно-технічного устаткування Денис Смирнов.

«Гніванський завод спецзалізобетону» відновив виробництво після 8-ми місячного простою

Це стратегічне підприємство, яке належить публічному акціонерному товариству «Укрзалізниця» та спеціалізується на виробництві залізобетонних шпал, опор контактної мережі для електрифікації залізниць, напірних та безнапірних труб різного діаметра, стійок освітлення для електромереж, плит та інших залізобетонних конструкцій. Завдяки зусиллям та особистому сприянню голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, адміністрація заводу на чолі з новопризначеним головою Правління Олегом Хардикайненом за три місяці змогла розблокувати рахунки, погасити заборгованість по заробітній платі, погасити кредиторську заборгованість, сплатити податки,  запустити підприємство, домовитися на поставку сировини і, найголовніше – підписати вигідні для підприємства контракти. «На сьогоднішній день на підприємстві працює вже 493 людини, і кожного дня працівники повертаються все більше: за тиждень знову було прийнято на роботу 18 осіб. З понеділка нам вже вдалось  вийти на 8-ми годинний робочий день. Працюємо трьома бригадами  і лише на замовлення, не на склад. Щодо обсягу виробленої продукції, то на сьогодні ми вже випускаємо 1500 шпал на день», – прокоментував стан виробництва його керівник.

На Харківський авіаційний завод заходить американський інвестор

Про це повідомив в Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Валерій Чалий. “Я не буду говорити про деталі, але великий інвестор вже заходить на український ринок для спільного виробництва літаків”, – сказав він. На уточнююче запитання посол відповів, що угода передбачає спільне будівництво літаків для третіх країн. «Це відновлення трьох тисяч робочих місць на відповідному заводі в Харкові … Заходить американська компанія, яка спільно вироблятиме літаки для третіх країн», - додав Чалий.

І наостанок про красиве однією картинкою:

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.