Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини вівторка, 2 жовтня

Стабільний ріст експорту, міжнародні договори та вихід українського авіаперевізника у Европу - все це у позитиві вівторка
""

У Молдову за внутрішнім ID-паспортом

Саму таку перспективу обговорювали сьогодні директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорєльцев та начальник управління у консульських справах Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Серджіу Одайник. Якщо це станеться, то Молдова стане третьої країною після Туреччини та Грузії, куди українцям можна буде подорожувати просто за українським внутрішнім паспором із біометричними даними. «Глобалізуйся або вмирай!» - міг би написати Хайнлайн, якби писав сьогодні про Україну.

SkyUp отримала право літати в Європу

Підтримуючи рух до глобального світу, українським авіаперевізник SkyUp отримав сертифікат ТСО, що дозволяє здійснювати польоти в 28 країн Європейського Союзу, а також в Швейцарію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн. Нагадаємо, що SkyUp вже до кінця цього року планує розширити власний авіапарк двома новими середньомагістральними судами Boeing 737-700, а також один широкофюзеляжний літак Airbus А330.

«Турбоатом» підписав дві угоди з німецькою та китайською компаніями

Один із найбільших виробників турбін у світі – українська компанія «Турбоатом» підписала меморандум з німецькою компанією Siemens про спільну участь у програмах модернізації парових турбін для тепло- та атомних електростанцій. Сума контракту становить майже 2 млрд гривень. А також «окучєні» виявилися й китайці - угода про співпрацю з китайською компанією Dongfang Electric Machinery стосується спільного виготовлення енергетичного обладнання для тепло-, гідро-, атомних електростанцій. Тут сума трішки менша - 1,68 млн грн. Виявляється, що ані німці, ані китайці без українського виробника нікуди.

Канадці готові інвестувати в будівництво сонячної електростанції в Луганській області

Канадська компанія DAIInc готова інвестувати в проект «SOLAR», який передбачає будівництво сонячної електростанції. На ділянці, виділеній під будівництво, вже побували представники канадської групи фахівців, що займаються розробкою і реалізацією проекту «SOLAR». З ними також були й представники посольства Канади в Україні. Спеціалісти стверджують, що потенціал електростанції витягне потрібні області 150 Мвт.

І короткою строфою про ріст експорту – нє дождьотєсь, росте!

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.