Вечір на позитиві: гарні новини п'ятниці, 16 листопада
Втома від України досягла небачених масштабів – у свіжому випуску французького журналу про авіацію вийшла стаття про наші повітряні сили.
«Вісім розворотів присвячено нам. Це перша настільки детальна публікація такого роду у французькій фаховій пресі», - пише дипломат Дмитро Кулеба. «По-перше, там дуже красиві фотки, а по-друге, там дуже класний текст, що пояснює французам про анексію Криму, війну на Донбасі, чому розпочалося відродження нашої авіації і чого ми досягли», - додає Дмитро і показує той самий випуск. Ну що, доведеться таки визнати, що нас зливають, всі потомилися та спати повкладалися, а аби ми так не набридали, то нам віддали першу сторінку та вісім розворотів, аби тільки вже ми якось не очі не потрапляли. Саме так.
І знов бєда, звідки не чекали - експорт товарів до ЄС зріс на 16%
Це все тому, що наші товари нікому не потрібні, не цікаві, і тільки землицю-матінку кляті буржуїни вивозять вагонами по завєтам совка. Протягом січня-вересня 2018 року Україна експортувала до країн Європейського Союзу товарів на 14,6 млрд доларів, що на 16% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Державна служба статістики сухо повідомляє, як розпродають, вивозять, забирають країну, а ви тут сидите. Всі на кудись-небудь, терміново!
Nextbike пам'ятаєте? Так ось вони вже в Одесі!
Скористатися системою велопрокату можна буде тільки з весни. Спочатку станцій буде 10 і близько 100 велосипедів. В планах приблизно 100 станцій і 1000 велосипедів на Одесу. Як і в інших містах, перші станції з’являться в центрі, в діловій частині, а потім поширюватимуться в інші місця, щоб з’єднати центр зі спальними районами. Одноразова поїздка буде коштувати 20 грн за годину поїздки. Окрім того, будуть місячні і сезонні абонементи. Наприклад, в Харкові місячний абонемент — 250 грн., а сезонний — 800 грн. Оплата за користування велопрокатом проводиться тільки в безготівковій формі: можна розплатитися карткою, на сайті або в додатку. Одеса – п’яте місто, де працює система. До цього систему запустили у Києві, Львові, Харкові, Вінниці. Взагалі то авторка не їздить лісапедами, навіть не вміє, але порадіти за всіх, хто довіряє свої тіла тим двоколісним повозкам, може. От з весни й порадіє.
Ворог руйнує – Україна відбудовує. На Луганщині військові будівельники відновили підірваний бойовиками міст
Влітку 2014 року російсько-терористичні війська частково підірвали цей міст, збудований у середині 1970-их років. Над відновленням важливого об’єкту п’ять місяців сумлінно працювали мостобудівники Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України. Відкриття нового мосту на автомобільній дорозі загального користування державного значення «Покровськ – Бахмут – Михайлівка» пройшло вчора. До речі, це вже третій відновлений міст, який зруйнував «руській мір» в Україні. Гвинта кривого тобі у горлянку, а не Україну – так приблизно можна назвати цю подію.
Ну добре, пішли до простихлюдейТМ знову. З початку дії програми IQ energy вже більше 35 тис. домогосподарств утеплили будинки
Підніміть руки, хто чув про цю програму? Ліс рук, я так розумію. Є в нас така організація, як ЕБРР, якого хлібом не годуй – тільки дай чомусь українців навчити чи простимулювати. І от в них діє програма IQ energy, яка допомагає утеплювати будинки. Так, станом на кінець жовтня 2018 року нею скористалися більше, ніж 35 тисяч домогосподарств. Стартувала вона у квітні 2016 і за два роки вже вартість придбаних в кредит у від банків-партнерів ЄБРР товарів, необхідних для утеплення і модернізації будинків, склала 1,2 млрд грн. При цьому в даний час підтверджено 8 млн євро компенсації учасникам програми. А так да, нічонеміняєцця.
І ще трішки про простихлюдей та малі села. Як жителі перетворили невелике село на європейський оазис?
Було собі село на 700 мешканців у Тернопільській області. І тихо б вмирало б собі, якби одне із підприємств не взяло участь в державній програмі розвитку тваринницьких комплексів. Можна було знищити стареньку ферму і на полях займатися рослинництвом. Але там вирішили піти іншим шляхом і зберегли робочі місця. «Агропродсервісу» допомогла держава і запропонувала 30% компенсації за будівництво або реконструкцію тваринницьких комплексів. Чергова реконструкція молочної ферми "Урманське" обійшлася майже в 5,5 млн грн, за що відповідно, була отримана компенсація від держави в розмірі трохи більше 1,5 млн грн. Компанія розказала, що за 2017 рік ними було збільшено поголів'я корів на 20,4%. «Молочні ріки» надихнули одного з місцевих жителів, 28-річного Василя Чайковського на створення своєї власної сироварні. Хлопець розповідає, що деякий час був на підробках в Австрії і Швейцарії. Там навчився варити сир по їх технологіям, але з цими знаннями вирішив повернутися на Батьківщину і почати свою справу.
У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.