Перейти к основному содержанию

Минобороны: за сегодня противник не нарушал режим «тишины»

""
 

В Минобороны сообщили что сегодня российские оккупанты не нарушали режима «тишины», обстрелов не зафиксировано. За вчера было зафиксировано три «неприцельных» обстрела, боевых потерь нет, однако два военнослужащих травмированы, один с осколочным ранением.

С начала сегодняшнего дня и по состоянию на 12:00 нарушений режима перемирия не было зафиксировано, продолжается разминирование территории, сообщает полковник Александр Мотузяник из пресс-центра Минобороны в ежедневной сводке.

Как сегодня сообщал пресс-центр ООС, за прошлые сутки было зафиксировано три обстрела, но все они были неприцельными. «Потерь вследствие вражеских обстрелов нет. В то же время, за прошлые сутки двое военнослужащих из состава Объединенных сил были травмированы. Один воин получил осколочные ранения, зацепив ногой неизвестное взрывное устройство, а второй защитник – травмировал руку на одном из опорных пунктов». Обстоятельства травмирования выясняются.

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 02 серпня 2020 року

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 02 серпня 2020 року #ООС #операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою. Українські захисники продовжують надійно тримати лінію оборони та дотримуватися режиму припинення вогню. За минулу добу зафіксовано 3 неприцільні обстріли з боку збройних формувань Російської Федерації. У вечірній час противник зі стрілецької зброї провокував наших оборонців біля населеного пункту Піски. Українські воїни на провокації не піддалися та вогонь у відповідь не відкривали. Втрат, внаслідок ворожих обстрілів, немає. Водночас, минулої доби двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил були травмовані. Один воїн отримав осколкові поранення зачепивши ногою невідомий вибуховий пристрій, а другий захисник – травмував руку на одному з опорних пунктів. Обох військовослужбовців оперативно доставили до лікувальних закладів та надали належну медичну допомогу. На місцях подій працює керівний склад військової частини та робоча група військової служби правопорядку. Обставини з’ясовуються. За поточну добу обстрілів у районі операції Об’єднаних сил не зафіксовано. Слід наголосити, що заходи повного та всеосяжного припинення вогню, у разі порушення домовленостей противником та створення загрози життю і здоров’ю військовослужбовців, не позбавляють українських воїнів відкривати вогонь у відповідь. Крім українських військовослужбовців у районі проведення операції належно виконують завдання й інші підрозділи Об’єднаних сил. Так, під час розмінування за заявками мешканців прифронтових населених пунктів Донеччини та Луганщини підрозділи ДСНС зі складу Об’єднаних Сил знайшли 113 невідомих вибухових пристроїв. Загалом, за розпорядженням Командувача Об’єднаних сил тільки за добу було проведено розмінування площі більше 4 гектарів. Окрім виконання своїх основних завдань за призначенням українські захисники продовжують допомагати цивільному населенню. За зверненнями місцевих адміністрацій, рятувальники Об’єднаних Сил ремонтують і пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів минулих років будинки, виконуючи складні будівельні роботи. Вчора представники ДСНС відремонтували 7 таких будинків. Також, особовий склад Об’єднаних сил надав медичну та іншу допомогу 34 громадянам України на контрольних пунктах виїзду-виїзду. Слава Україні!

Publiée par Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation sur Samedi 1 août 2020


Читайте также

  • 22 июля в ОПУ сообщили, что на заседании ТКГ договорились о режиме полного прекращения огня с 27 июля, назвав это «прорывом в Минском процессе». Российская делегация от такого решения «испытала удовлетворение», и подчеркнула, что именно такие меры предлагались оккупационными режимами ОРДЛО.
  • За первый день перемирия ОБСЕ зафиксировало 90 выстрелов и 21 взрыв.
  • 30 июля Командование ОС сообщило, что с начала недели скончалось трое бойцов, защищавших Украину на Донбассе. Причиной смерти назвали резкое ухудшение состояния здоровья.

Все последние события в Украине читай на ukr.net

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.

''отсканируй
и помоги редакции

Become a Patron!

Загрузка...