Перейти к основному содержанию

#PiMpatreon. АрістовКрат

Баллада про людську тупість

Жити й будувати репутацію, ліпити з гумусу та паличок титул «універсального експерта», намагатись просувати подобу власного Інституту без жодної наукової цілі – завдання кропітке. Але все, що людина будує роками, катаклізм зруйнує за лічені хвилини.

Найгірше, коли катаклізмом виявляється сама людина. Як показав учора Вадим Арістов, спустити в унітаз можна будь-яку репутацію. А починалась наша драма ось так.

Штучна вентиляція Твіттера

Відомий мільярдер та філантроп Тоні Старк, тьху, Ілон Маск перевів свої потужності на боротьбу з коронавірусом. Люди оцінили. Люди підтримали. Після пандемії це точно дасть новий ривок і без того ідеальній репутації Маска. А раз тема файна, вона випливає за межі звичайних постів – адже йдеться про виживання.

І закрутилось-завертілось навколо апаратів штучної вентиляції легенів. Прибігла в ті коментарі екс-голова МОЗ Уляна Супрун, попросила партію для нашої держави. Мовляв, не вистачає – і це правда. Їх дійсно мало.

Скажу чесно: мені соромно, що в України на вистачає апаратів штучної вентиляції легенів. Ми дізнались про це лише під час пандемії та світової кризи. Якби не рвонуло, ніхто б не чухався руками, і потім ми б вимерли від якогось скіпетровіруса. Тому трохи неприємно, але краще дізнатись зараз.

І тепер особисто для мене важливо лише одне – коли й де ми знайдемо ті кляті апарати. Без них ніяк, тому це для мене приоритет. Всі особисті конфлікти почекають. Хайп теж почекає. Давайте отримаємо необхідне обладнання, і вже потім повернемось до улюбленої української сфери – пустих балачок та сварок.

Для хейтерів Уляни: я вас розумію, але можна й потерпіти; у нас спільний інтерес, а виздихати без вентиляції ми можемо абсолютно однаково.

Для фанатів Уляни: перепрошую, але в нашій «готовності« винні всі голови МОЗ, у тому числі й вона. Тут не буває винятків. Але ми зараз не фаллометрію влаштовувати маємо, а вирішувати проблему з нестачею апаратів.

Продовження тексту в ексклюзивному доступі

  • Нудно? Не витрачайте час, ми його зекономимо: на сайті вистачає авторских матеріалів.
  • Анонси виділяються навіть у назві – ми нікого не обманюємо.
  • Якщо матеріал подобається, завжди раді бачити вас на нашому Patreon: слідкувати за оновленнями раннього доступу та ексклюзивної частини можна за тегом #PiMpatreon.
Рекомендуемые публикации

Уявіть, що вас дражнив хуліган, який виявився слабшим. Ну як?

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.