Перейти к основному содержанию

Допомогти десантникам. Ремонт Volkswagen Transporter T4

Без вас не впораємось. Але разом точно вийде
""

Примітка редакції. Загалом, ми не хотіли надто вас відволікати – проте нашим воїнам потрібна допомога. І наша, і ваша, бо проти ворога ми всі боремось разом. Хоча б фактом свого існування. Отже, передаємо слово Ігору Яровцю: текст короткий, але необхідний.

Привіт, товариство! Звертаюсь до вас (оскільки більше не маю до кого) із невеликим, та щирим проханням. Зараз треба допомогти з ремонтом транспортного помічника одного з підрозділів десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. А саме  мікроавтобуса Volkswagen Transporter T4.

Наша невелика волонтерська група вже допомагає інструментом та запасними частинами. Власноруч ремонтує електрообладнання. Звертається до сторонніх спеціалістів із запитом на ремонт вузлів та агрегатів, що потребує високої кваліфікації та коштовного обладнання.

Все це робиться для забезпечення справного стану позашляховиків та мікроавтобусів. Машини знаходяться в штаті частини, але на даний момент не забезпечуються державою фінансуванням для ремонту. Тому це лягає на плечі військових та небайдужих.

Тепер ми починаємо ремонт мікроавтобуса Volkswagen T4. Він активно використовується підрозділом бригади у складних дорожніх умовах. І саме зараз з'явилась гостра потреба у ремонті гальмівної та ходової частини.

Для завершення ремонту необхідно 16 000 грн. Ці гроші підуть на заміну гуми та закупівлю запасних частин: сайлент-блоки, амортизатори, кульові опори, пружини і так далі.

Маю надію, що в цей час – тяжкий для нас всіх зможемо закрити хоча б частину необхідних коштів. Адже завдяки вашій постійній підтримці відремонтовано більше десяти автомобілів 80-тої бригади. Крайній – це позашляховик Land Rover Freelander (звіт можна прочитати тут). 

Із звітами про діяльність можна ознайомитися на моїй ФБ-сторінціСподівання, друзі, тільки на вашу підтримку. Картка 5168 7427 1808 6071 на ім’я Яровець Ігор.

Боротьба триває. Курсом на перемогу.

Рубрика "Гринлайт" наполняется материалами внештатных авторов. Редакция может не разделять мнение автора.

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.