Перейти к основному содержанию

Допомогти розвідникам

Привіт! Є можливість допомогти нашим розвідникам. До того ж у вас уже є успішний досвід.

Привіт, товариство! Звертаюсь до вас (оскільки більше не маю до кого) із проханням допомогти з ремонтом мікроавтобуса Ford Transit бойового підрозділу 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

"

Автомобіль має багато несправностей. Проте з вашою допомогою, сподіваюся, він буде в справному стані та на ходу.

Бус передали волонтери на початку 2015 року. Це справжня робоча конячка, яку експлуатували на повну: перевезення вантажів, транспортування розвідувальних груп, екіпажів та оснащення аеророзвідників, підвезення боєприпасів. Понад рік автомобіль не використовували через поганий технічний стан та відсутність коштів і рук для ремонту.

Зараз є можливість відремонтувати Ford, але на заваді стоїть відсутність коштів для закупівлі запчастин та оплати певних робіт. Необхідно відреставрувати паливну систему та карданний вал, провести ТО автомобіля: замінити фільтри, помпу, ремені та рідини, купити зимову гуму. За попередніми підрахунками, вартість ремонту становить приблизно 22 000 гривень.

"
Робоча конячка наших десантників

Завдяки вашій підтримці (зокрема, коштам, що надійшли після публікації моїх статей на сайті «Петр и Мазепа»: «Броня для десанту», «Допомогти розвідникам. Мерседес — від бундесверу до ЗСУ») відремонтовано декілька автомобілів 80-ї бригади та проведено діагностику Ford. Зі звітами про діяльність можна ознайомитися на моїй Facebook-сторінці.

Сподіваємось, друзі, тільки на вашу підтримку.

Номер картки «ПриватБанку»: 5168 7427 1808 6071 (Ігор Яровець).

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.