Перейти к основному содержанию

Допомогти розвідникам. Мерседес — від бундесверу до ЗСУ

Итак, нужно помочь ребятам на фронте с ремонтом Мерса. Вы знаете, что делать

Привіт, товариство. Звертаюся до вас із проханням допомогти з ремонтом Mercedes 310 розвідувального підрозділу, який забезпечує наших військових інформацією про ворога.

Після прибуття з ООС

Авто передали волонтери для бойового підрозділу 80-ї бригади ще у 2015 році. За цей час на ньому подолано багато кілометрів донецьких та луганських «автобанів». Автомобіль базується на агрегатах мікроавтобусу Mercedes-Benz T1 та оснащений бензиновим німецьким двигуном Mercedes M102 об’ємом 2,3 літра, що разом із 5-ступінчатою коробкою передач забезпечує прохідність, німецьку надійність та хорошу ремонтопридатність, що не раз ставало в нагоді нашим бійцям.

Авто виконує функції штатного ГАЗ-66 та використовується не лише для перевезення вантажів, а й для виконання бойових завдань: транспортування розвідувальних груп, екіпажів та оснащення аеророзвідників, підвозу боєприпасів. І тут Mercedes вигідно відрізняється від звичайного ГАЗ-66. Дубль-кабіна, місткістю на 5 осіб, навіть у сильні морози забезпечує відносний комфорт та тепло для водія та пасажирів, а двигун, значно економічніший та тихіший, ніж у ГАЗ-66, у парі з продуманою трансмісією забезпечує високу прохідність, скритність пересування та можливість перевозити вантажі масою до 2,5 тонн (як у штатного ГАЗ-66).

Дякуючи читачам сайту «Петр и Мазепа» (коштам , що надійшли після публікації моєї статті «Броня для десанту» на автомобілі замінено зубчатий вінець та сайлент-блоки задніх ресор. Бійці під час ротації на Сході теж долучилися до ремонту автомобіля не лише своїм руками, а й коштом: відремонтували стартер та купили пару шин.

Два різні автомобілі зі схожим функціоналом. Мерседес, виготовлений у Німеччині, нічим не поступається штатній шишизі родом із СРСР. Тільки запчастини купують волонтери, а не видають на складі

Але немає нічого вічного, і ось цей автомобіль потребує ремонту перед наступною ротацію на Сході: трансмісія та підвіска — заміна карданного валу, хрестовини, підвісного підшипника та інших деталей. Також необхідно провести ТО автомобіля: замінити фільтри, помпу, ремені та рідини, купити зимову гуму. За попередніми підрахунками, вартість ремонту становить приблизно 15000 гривень. Це вартість деталей та роботи.

Тому, як і раніше, сподівання тільки на вас: картка 5168 7427 1808 6071 на ім’я Яровець Ігор.

Один із найпрохідніших автомобілів усіх часів і народів — Газ-66. Через гучний не надто економічний двигун та впізнаваний високий силует — не найкращий автомобіль для виконання розвідувальних завдань

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.