Перейти к основному содержанию

Іспити в диверсійних «школах» ворога

Вдаримо снарядом по «випускному»?
@@@

На передовій активізувались снайпери окупантів. Судячи з усього, в диверсійних «школах» уже почалися іспити. Наприклад, у районі проведення операції Об’єднаних сил набирає обертів «снайперська війна» із застосуванням як окремих снайперів, так і спеціально підготовлених снайперських груп.

9 липня стався черговий ворожий обстріл поблизу населеного пункту Золоте, що на Луганщині. На жаль, від отриманих травм пішов із життя ще один наш захисник – Володимир Яськів із Великих Бірок. За попередніми даними, під час виконання завдання військовий отримав смертельне поранення у голову. І загинув він від кулі снайпера.

А наприкінці минулого тижня кульові поранення дістали двоє українських воїнів. Інциденти відбулись на двох різних ділянках фронту, обидві навколо Донецька. Висновки зробіть самі.

Варто зазначити, що ворог вчить нове гарматне м'ясо. Нещодавно на території окупованих районів Донецької області (а саме на Макіївському тактичному полігоні) проходили тактико-спеціальні навчання снайперських груп бойовиків.

Давным-давно СССР поддерживал самые разнообразные режимы по всему миру. Это были режимы самых разных вождей – от людоеда Бокасы до людоеда Иди Амина.

Аналогічні навчання снайперських груп бойовиків пройшли і на полігонах так званої «народної міліції ЛНР». В ході навчань бойовики відпрацьовували свої дії у вправах пов'язаних зі специфікою бойової роботи снайпера.

Так ми можемо відповісти на просте, але гостре питання: з чим же пов'язане загострення ситуації на первомайсько-стаханівському напрямку?

На жаль, із закінченням курсу навчання та здачею випускних «іспитів» курсантами диверсійної школи. Вона розташована поблизу тимчасово окупованого м. Первомайськ (Луганська область). Знайшла собі місце на території колишнього піонерського табору «Чайка». І там, де колись грались діти, нині працюють російські куратори.

Саме там «курсанти» проходять відповідну підготовку для подальшої участі в бойових діях і диверсійної діяльності на території України.

Росія, як завжди, «допомогла». Прислала інструкторів, загальна кількість котрих досягає до 20 осіб. Так нові бойовики й отримують вбивчі знання – курси з вогневої підготовки та диверсійної діяльності. А для того, аби принести якомога більше горя українцям, вбивць учать і наданню медичної допомоги.

Помітні тривожні рухи й на території колишнього Луганського вищого військового авіаційного училища.

Там навчають штурманів. Російські куратори вже створили тренувальний табір, в якому місцеві бойовики проходять підготовку для участі у диверсійній діяльності на території України. У тренувальному таборі також набирають форму місцеві бойовики.

І хто б міг подумати, що цього разу процес знову відбувається під пильним керівництвом інструкторів із Росії?

Там майбутні (або вже реальні) вбивці вивчають географію, геодезію, орієнтування на місцевості і мінно-підривну справу. Ходити далеко не доводиться: бойову і професійну підготовку «курсанти» тренувального табору проходять на території колишнього Луганського аеропорту.

После оккупации Российской Федерацией Крыма можно часто услышать «Донбасс — это Россия». Крым — Россия, Донбасс — Россия. И куда не посмотри, везде Россия. А где же тогда Украина?

Ми не можемо припинити це власноруч – проте здатні інформувати тих, хто має таку змогу.

Саме тому на початку липня ГІ «Права справа» передала спеціальним службам України всю зібрану інформацію про те, що в диверсійних школах розпочалися так звані «випускні іспити». Було б непогано привітати «абітурієнтів» із усіх стволів одразу. Від теорії до практики.

Ми окремо наголосили, що найближчим часом варто очікувати активізацію ДРГ та снайперських пар бойовиків.

Власне, тому наразі в диверсійних школах йде активна підготовка учасників НФЗ для участі у снайперській та контрснайперській боротьбі. Можемо тримати кулаки, аби все це спрацювало так, як треба.

Примітка редакції. А ще сподіватимемось на вдалий туристичний вояж, в результаті якого у черговому гумконвої вибухне «гречка».

Рубрика "Гринлайт" наполняется материалами внештатных авторов. Редакция может не разделять мнение автора.

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.