Перейти к основному содержанию

На Google Maps появятся панорамные фото разрушенных городов Украины

""

На Google Maps появятся панорамные снимки разрушенных городов Украины — работу над проектом проводит совместно МВД и специалисты, работающие с Google. Первые снимки покажут уже на следующей неделе.

Цель проекта — фиксация разрушений, которые принесла армия врага в города Украины. Проект стартовал с освобожденного города Ирпень, и именно его фото обещают обнародовать уже на следующей неделе.

«Мы максимально хотим охватить все города, которые подверглись наибольшим разрушениям, которые безусловно нужно зафиксировать. Эта информация будет размещена на картах Google и будет доступна для широкой публики. Весь мир должен видеть, как наши города выглядели ранее, и что с ними сделал агрессор», — подчеркнул замглавы МВД Игорь Бондаренко.

Также предполагается, что новый проект будет в общем доступе для людей, которые хотят иметь объективные данные о своих родных местах и о своем имуществе. Отдельно будет создан сервис для правоохранителей и спасателей, которые смогут использовать его для координации действий в регионе.

 

‼️МВС України разом із експертами Google розпочали проект з оцифрування наслідків російського вторгнення у зруйнованих містах України Міністерство внутрішніх справ України спільно з експертами світового технологічного гіганта Google розпочали проект із оцифрування наслідків військової агресії російської федерації проти України. Мета проекту - фіксація завданих російськими окупантами руйнувань в українських містах та селах. «Цей проект стартував зі звільненого міста Ірпінь, - підкреслив заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко. - Одночасно роботу розпочинають декілька команд. Ми максимально хочемо охопити всі міста, що зазнали найбільших руйнувань, які безумовно потрібно зафіксувати. Ця інформація буде розміщена на Картах Google та буде доступна для широкого загалу. Увесь світ має бачити, як наші міста виглядали раніше і що з ними скоїв агресор». Також планується, що новий проект буде у загальному доступі для людей, які хочуть володіти об‘єктивними даними про свою місцевість та своє нерухоме майно. Окремо створять сервіс для правоохоронців та рятувальників, які зможуть використовувати його як інформаційно-довідковий ресурс для координації своїх дій та додаткової фіксації стану речей в регіоні. Перші результати початку злагодженої роботи можна буде оцінити з наступного тижня. Фахівці Google обіцяють оприлюднити перші панорамні знімки зруйнованих вулиць та будівель у м. Ірпінь. #stoprussia

Posted by МВС України on Thursday, April 7, 2022

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.