Перейти к основному содержанию

Нападение на «Схемы»: обвиняемого Тельбизова в «Укрэксимбанке» встретили овациями

""
Источник

Участника нападения на журналистов «Схем», обвиняемого по двум уголовным статьям Игоря Тельбизова при возвращении в банк встретили овациями. Он передал «слова нашего головы» и сам выразил благодарность сотрудникам банка за такую поддержку.

Видео обнародовал нардеп Гео Лерос. На записи можно увидеть, как восстановленный в должности директор департамента банковской безопасности Игорь Тельбизов входит в холл «Укрэксимбанка», передает слова «нашего главы», не называя его по имени, и благодарит коллектив банка за поддержку.

 

Хочете подивитись як виглядає корупційна система Володимир Зеленський зсередини?! Ось відео як поновилений на посаді Тельбізов, який ламав руки оператору програми Схеми: корупція в деталях - RFERL, наче «воїна світла» повертається на роботу в Укрексімбанк. Ця тварина під шалені овації та улюлюкання заходить в головний офіс банку, як справжній герой. Він не воював на фронті, не рятував життя, він катував журналістів, щоб витерти касету з інтерв’ю голови правління банку Мецгера(кум Олени Кравець з 95 кварталу), який відповідав на питання журналістів про фінансування державним банком компаній, пов’язаних з ОРДЛО. Ці люди на балконах - співробітники головного офісу банку. Вони вітають ката, який «героїчно» покриває їх корупційну систему. Щорічно десятки мільярдів гривень з державного бюджету докапіталізовують цей державний банк, щоб знову і знов красти з цього корита, залишаючи збитку кожному українцю. Їм принципово було повернути цього виродка саме в такий спосіб, як героя банди, щоб всі знали, що будь-яке свавілля система покриватиме! Хочете Вишеньки на торті? Мецгер продовжує щоденно керувати банком зі свого кабінету і чекає підвищення пов’язаного з президентською програмою «Велике будівництво»! Послухайте спіч Тельбізова, де він прямо передає вітання від Мецгера, як від їх монарха. Соромно дивитись на співробітників банку, які толерують насильство, наче якісь дикуни! Але не дивуйтесь, так виглядають всі корупційні вертикалі, які заражені вірусом 95 кварталу. Всі ці брудні річки втікать в одну велику чорну калюжу на Банковій. Там сидить зелений вождь, який є автором цієї політики, і прикладом хамства, жадібності, невігластва і ненависті до всіх, хто їм заважає красти. Суцільне зло, яке буде жити, доки ми будемо боятись дати йому відсіч! P.S. Офіс президента обіцяв оприлюднити результати внутрішнього розслідування побиття журналістів «Схем» в Укрексімбанку, але, як бачимо, це була чергова брехня. За словами нашого джерела, в звіті перевірки вказано, що журналіст імітував напад на нього, його крик - інсцинуація ? 29.11 о 15:00 відбудеться чергове судове засідання, де Мецгер, Тельбізов та інші посадові особи є обвинувачуваними у тяжкому злочині проти журналістів програми «Схеми», але схоже, що все вже порішали, у цих чортів свято!

Posted by Geo Leros on Thursday, November 11, 2021


Читайте также

  •  4 октября ночью журналисты «Схем» заявили о нападении в «Укрэксимбанке». Тогда в банке обвинили журналистов в попытке получить доступ к банковской тайне.
  • Потом в пользу журналистов высказался министр финансов Марченко – он призвал полицию отреагировать на поведение руководства банка.
  • А к вечеру 5 октября журналисты смогли восстановить видео, которое Мецгер требовал удалить – поведение руководства банка, записанное СМИ, оказалось мягко говоря неподобающим.
  • 7 октября Мецгеру и еще одному сотруднику банка вручили подозрения. Мецгер заявил, что снова готов принести извинения и будет сотрудничать со следствием. По третьему участнику на тот момент подозрение еще не было объявлено.
  • Вчера, 10 ноября, стало известно, что Тельбизова, как и второго обвиняемого, Осипова, восстановили в должности.

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.