Перейти к основному содержанию

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 1 жовтня

Пророчили нам зубожіння - й воно сталося! Експорт, інвестиції, нові ринки - все, все зростає! Ну що ти будешь робити - як ні крутись, а все виходить Україна
""

Новий пояс з новим логотипом WBC тепер із прапором України

Офіційний логотип і новий пояс Всесвітньої боксерської ради (WBC) тепер містять український прапор на передньому плані. Про це розказав президент WBC Маурісіо Сулейман під час церемонії відкриття 56-го конгресу організації, який вперше проходить в Києві і вручив перший такий красень Віталію Клічко. «Ви знаєте, що всі боксери мріють про зелений поясі WBC. І цей трофей постійно змінюється, як і всі ми. Я хочу представити новий пояс з новим логотипом WBC. На ньому тепер Україна», - розповів президент Всесвітньої боксерської ради.

Аграрний товарообіг України з ЄС за 8 місяців зріс на 330 млн доларів

За результатами січня-серпня 2018 року товарообіг аграрної та харчової промисловості між Україною та країнами Європейського Союзу досяг 5,4 млрд доларів, що на 330 млн доларів більше ніж за аналогічний період 2017 року. В п’ятірку ключових експортних позицій до ЄС за вказаний період увійшли: зернові, олія, насіння олійних, м’ясо та птиця, вари», а у ТОП-5 країн з найбільшою часткою у зовнішньоторговельному обігу між Україною та країнами ЄС входять: Нідерланди – 15,2%, Польща – 14,3%, Італія – 12,6%, Іспанія – 12%, Німеччина – 11,5%.

На Вінниччині на місці колишньої хутряної фабрики відкрили підприємство з вирощення королівських креветок

Кому креветок зі Жмеринки? Думаєте, жартую? А от і ні. У Жмеринці розпочало роботу підприємство з вирощення креветок. Розташувалося воно у приміщенні колишньої хутряної фабрики, куди після ремонту вже запустили першу партію малька. На повну потужність підприємство планує вийти через півроку. Власники говорять, що готові продавати королівські креветки всім, головне, аби був попит. Морський делікатес коштує дорого. Тому орієнтуватимуться як на українських ринок, так і на країни Європи.

У 2017/2018 маркетинговому році інвестиції в український агросектор зросли на 40%

«Ми бачимо, які спостерігаються тренди. Інвестиції вже не перший рік зростають та за 2017/2018 рік зросли ще більше — на 40% від показників попереднього року. Компанії купують трактори, комбайни, сівалки. Бізнес розвивається. І наступний крок – це буде переробка, перехід від сировинного ринку до створення доданої вартості і виходу на закордонні ринки», - таке от зубожіння напророчив СЕО Тор Lead Станіслав Шум. І додав, що протягом найближчих п’яти років, коли говоритимуть про український аграрний бізнес, то йтиметься насамперед про значні обсяги експорту.

На даху Хмельницького національного університету побудували сонячну електростанцію

У кінці вересня відбулася офіційна презентація дахової сонячної електростанції і відкриття її диспетчерського пункту на базі Хмельницького національного університету. Зараз в експлуатацію введено три електростанції, на які витратили 4,5 мільйона гривень. У планах побудувати ще п'ять, на це вже виділено 9, 5 млн грн. Таким чином університет зможе і себе забезпечити електроенергією, і в майбутньому продавати її надлишок за «зеленим тарифом». Зараз станція працює в межах 150 кіловат, коли ж розшириться її потужність до 500 кіловат, навчальний заклад зможе себе сам повністю забезпечити. Все вище – піде на продаж.

В онлайн-каталозі мережі Сінгапурських супермаркетів з’явився український шоколад Millennium

Продукція компанії Millennium офіційно потрапила в онлайн-каталог мережі сінгапурських супермаркетів Redmart, які контролюють 9% роздрібної торгівлі. Там найближчим часом буде розміщена також продукція української компанії «Чумак». «Це не швидкий процес — маркетинг, сертифікація, логістика — все це займає багато часу. Але це вже значний крок для компанії, адже Сінгапур є стартовим майданчиком для виходу на інші азіатські країни», — розповідає Андрій Ярмак, економіст інвестиційного центру ФАО.

Одеський комбінат хлібопродуктів виходить на ринок Ізраїлю

Першу партію фасованого кошерного борошна готується відправити до Ізраїлю Куліндорівський комбінат хлібопродуктів з Одеси. Куліндорівський комбінат в основному працює на внутрішній ринок, однак займається і експортом. Сьогодні одеське борошно постачається у 22 країни світу, в тому числі досить багаті, наприклад, Об’єднані Арабські Емірати і США. Тепер ось лінійка країн поповнилася Ізраїлем.

І про красиве: успішно пройшли стратегічні навчання «Козацька воля – 2018»

Під час навчань були відпрацювані оборонні дії, а також планування та здійснення контрнаступальної операції. У навчаннях взяли участь шість тактичних груп корабельного складу Військово-Морських Сил ЗС України на Чорному та Азовському морях. За посиланням можна побачити класні атмосферні фото, від яких завжди боляче кожному пацяпесику. Тож репостіть, репостіть їх!

 

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.